alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
288
Metin2 Beran Setaou Efsanesi [B3]
Sergen B.
22 Mayıs 2015 08:44

Daha kılıç tutamayan aaaaaaaaa020 şehir bekçisi tarafından güçlendirildi.Nasıl savaşacağını,nasıl başkalarıyla beraber kahraman olacağını öğretti.
Çok değil sadece 1 ayda kılıç tutmayı öğrenmişti.O da kahraman adayı olmuştu.Çok uğraştı kahraman olmak için arkadaşlar buldu kendine uygun bir şekilde.Arkadaşları
aaaaaaaaa020 yüksek seviyelere gelince ona dahada ısındı.Zaman su gibi akıp geçti.aaaaaaaaa020 55 seviye olmuştu.Fakat kahraman adayımız gün gittikçe güçsüzleşiyor ve hastalanıyordu.Bunun nedeni Beran Setaou ' nun gönderdiği metin taşlarında ki devasa bir zehirdi. Bu zehir bazı kişileri hipnotize ediyor ve onları
krallıkları yok etmesine zorluyordu.aaaaaaaaa020 arkadaşlarıyla beraber seviyelerini geliştirmeye,güçlerini arttırmaya ve Beran Setaou'yu yenmeye ant içtiler.
Sohan Dağı'nda ki esrarengiz olayları izlediler ve kendilerini ona göre hazırladılar.Aylar yıllar geçti.Sohan Dağı'nda ki kahraman adayları güçleştiler ve seviyelerini 99 
yaptılar.Bu seviyeye gelmek kahraman olmanın bir işaretiydi.Kahramanlar yola çıkmak üzere köylülerle vedalaştılar.Herkes onlar için şans diliyordu.

Zaman hızla geçti,Beran Setaou'nun esrarengiz mağarasına vardılar.Beran Setaou'nun mağarasına girdiler.Beran Setaou'yu öldürmek için her şeyi yaptılar.Sonunda Beran Setaou öldü.Kahraman olmuşlardı.Bu sevinçlerini köylülerle paylaşmak için yola çıktılar fakat yolda Beran Setaou ' nun yardımcıları onları
yakaladılar.
 

Bölüm 2

:arrow: Kahramanların gelmediğini gören köy halkı onları aramak üzere yola çıktılar.Köy halkı Beran Setaou'nun mağrasına yaklaştılar ve gizlice içeriye baktılar.Beran Setaou'nun yardımcıları kahramanları demire bağlayarak kaçmamalarını sağlamışlardı.Köylüler kahramanları kurtarmak için plan yaptılar.Başka krallıktan 7 asker çağırdılar.Bu askerler özel eğitim aldıkları için kahramanları kurtarabilirlerdi.Günler geçti ve askerler kahramanları kurtarmaya geldi.Askerler mağaranın içine şimşek darbesi attı ve bu sayede mağaranın ön tarafı çöktü.Bunun gören Setaou'nun yardımcıları hemen ön tarafa giderek çöken mağaranın kapısına baktılar.Bu arada askerler kahramanları demirden çözdü.Eline kılıçlarını alan kahramanlar dört bir yandan Setaou'nun yardımcılarına saldırdılar.Çağresiz kalan yardımcılar kahramanların esiri oldular.


:arrow: Kahramanların kurtulmasına sevinen köy halkı yardımcıları alarak köylerine götürdüler ve onları şehrin merkezinde zorunlu olarak çalıştırmaya başladılar.Bazılarını silahçı,bazılarını zırhçı vb. yaptılar.Setaou'nun yardımcıları bir gece kaçmak istemişler fakat şehir bekçisine yakalanmışlar.Şehir bekçisi:


--Nereye gidiyorsunuz Ey Sefiller ? dedi.

Şehir bekçisini gören yardımcılardan birisi bayıldı.Şehir bekçisi hemen eşi şamanı çağırdı ve yardımcıyı ayıltmasını istedi.Ayılan yardımcı yanlışlıkla pot kırdı.Kaçmaya çalıştıklarını anlayan bekçi onları kendileri gibi insan yaptı.Bu sayede köyden çıkamayacaklardı.
 

Bölüm 3


Beran Setaou'nun çürümüş bedenini yılanlar toplayarak çöle götürdüler.Uzun yıldır ezeli rakip olan Çöl Kaplumbağası ve Beran Setaou artık rakip değillerdi. Çöl KaplumbağasıBeran Setaou'yu öldürmek için yıllardır çalışıyordu.Fakat hiç bir güçle onun mağarasına giremiyordu.Beran Setaou'yu öldürenleri bulup rakipliği sonlandırları için ve Beran Setaou'yu öldürülmesi hak tanınmadığı için intikam alacaktı.Emir komutasındaki Çöl Haydutlarını yanına çağırdı. aaaaaaaaa020 ve arkadaşlarını huzuruna getirmelerini istedi.Çöl haydutları herşeylerini kuşanarak yola çıktılar.


Şehre yaklaşan bir ordu gören Köy Gardiyanı,Savaş Yöneticisi'ne haber vererek tüm savaşçıları hazırlattı.Çöl Haydutları yazdıkları bir kağıdı köprüden saldıkları bir esirle Yüzbaşı'ya iletti.Zarfı açan Yüzbaşı bir anda yıkıldı çünkü en önemli askeri aaaaaaaaa020 'yı istiyorlardı.Bu haberi aaaaaaaaa020 'ye söyleyen Yüzbaşı onun fikrini aldı.aaaaaaaaa020 ülkem zarar görmesin,kadın ve çocuklara birşey olmasın. Tek bir kişi için herkesten vazgeçmeyin dedi.Fakat Yüzbaşı en iyi askerinden vazgeçmek istemedi ve aaaaaaaaa020 'nin sözünü dinlemedi.Bunun üzerine şehre giriş yapan Çöl Haydutları Uriel ve Seyis'i rehin aldı.aaaaaaaaa020 'yi verirlerse Uriel ve Seyis'i onlara vereceklerdi.Kısa bir toplantı yapan krallık aaaaaaaaa020 'yi vermeye karar verdiler.Seyis'in çiftliğinin arkasındaki köprüde takas yapacaklardı.Herşey ayarlandı ve takas işlemi başladı. aaaaaaaaa020 , Seyis ve Uriel'i saldıkları anda deniz birden azgınlaştı.Dalgalar büyüdü ve köprü yıkıldı. aaaaaaaaa020 , Seyis ve Uriel suya kapıldılar.

Cevap bulunamadı.