alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
355
SlendeL'in gelişim günlüğü.
Sergen B.
22 Mayıs 2015 09:33

Karakter Türü : Savaşçı (Bedensel)
Karakter Adı : SlendeL
Bulunduğu Level : 46
VIT:55
INT:3
STR:90
DEX:3

Skiller : 

Hava Kılıcı : M7 (M8'e 4 yada 3 Bk olması lazım.)
Öfke : M5 (M6'Ya 4 Bk.)
Kılıç Çevirme : 8
Hamle : 1
Üç Yönlü Kesme : 1
Yaşama İsteği : 1

Temel Beceriler :

Combo : 1

At evcilleştirme : 3
Dönüşüm : 6
Combo : 1
Shinsoo : 3
Chunjoo : 1
Madencilik : 2

Takılar : 

Yüzük : 40 Seviye Şaman ile evli
Bilezik : 1 k hp'li +5 Abanoz bilezik
Küpe : +9 Abanoz küpe 4 Bıçak
Kolye : 1 k hp'li +2 abanoz kolye. 55 seviye için 10 Kılıç 20 exp 1k hp'li +6 cennet kolyem var.

Giysi :

Zırh : +9 Aslan Plaka %5 HP Absorbe -- 1.5k HP -- 10 Ok Savunması -- 15 Büyü savunması -- 4 Çiftel (3 Hız -- 4 Savunma taşı ekli.)
Kalkan : +7 Syk (düz)
Ayakkabı : 1.5 k hp'li +0 bambu derisi ayakkabı.
Kask: 20 Ölümsüz -- 5 Zehir -- 20 Hp üretim'li +9 demir kask (5 Efsunlu)

Silah : 34 Ortalama -- 8 Zehirleme -- 20 Şeytan +9 Kırmızı Demir Pala (+3 Canavar , +3 Kavrama ekli)

Biraz ara vericektim ama sonradan forumun ne kadar zevkli olduğunu anımsadım bende yeniden bir konu açmaya karar verdim , ara vermişken itemlerime biraz değişiklikler yaptım.
Şu an karakterimde 19 Tane münzevi ve 3 tane ruh taşı var sanırım ruh taşlarını p lemek için saklıycam.

Biyolog : Lanet Kitabı - 12 Kaldı.
Kasa : 62 m.

İlgili ss'ler:

Karakterimin son hali :

Son olarakda amacımı yazayım 55 seviyeye kasıp 3 p açıp aşırı derecede iyi itemlere sahip olmak istiyorum bunun için çabalıyacam inşallah işlerim yolunda gider, bu arada bugünkü futbol topu eventinde kastığım hasılatımı yazayım 4 adet altın top çıkarttım açtım.
Çıkanlar :
x2 Efsun Nesnesi
x1 Münzevi Tavsiyesi
x1 Mavi inci foruma geri dönmek birden aklıma geldiği için ss'yi almadım, Neyse sağlıcakla kalın.

Cevap bulunamadı.