alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
209
Sura Gelişim Rehberi KaraBüyü
Salih Y.
21 Aralık 2014 20:34

Sura Gelişim Rehberi

Şuralar büyü güçleriyle kendisine destek efektleri ve direk saldırılar yaparak zeki karakterlerdir. Tamamen vs için yaratılmışlardır.

1.Karabüyücü

Karabüyücüler, daima int’e ihtiyaç duyarlar. Çünkü int büyünün verdiği hasarı yükseltir. Pvp’lerde (Player ver-sus Player yani oyuncuya karşı oyuncu) en iyi karakter sınıfıdır.50. seviyeden sonra kasmak çok zorlaşır. Bu sebeple fazla tercih edilmez.

-Statü Dağılımları

Karabüyücü için statü dağılımı: Kendinizi kasacaksanız: 3 int 1 vit olmalıdır.
Partide kasılırım diyorsanız 2 int 1 vit yeterlidir.
Vit 70’e gelince Dex yani çeviklik fullenmelidir. Böylece sersemleme, zehirleme ve yavaşlamaya karşı direnç gösterirsiniz. Dex full olunca vit’e devam edebilirsiniz veya 1 str 2 Vit gidebilirsiniz.

-Beceri Dağılımları

Kolay kasılmak için: Önce ateş vuruş, karanlık vuruş, karanlık küredir.
PvP Şurası için: Ateş hayaleti, Karanlık küre, karanlığın zırhı
En ideali: Öncelikle ateş vuruşu yapın. Böylece kolay kasılırsınız. PvP’lere ve savaşlara başlayacağınız için ateş hayaleti uygun olur. Sonra metin ve patron kesme görevleri alacağınız için karanlık küre en iyisidir. Sonra istediğinizi master yapın. Asla eşit götürmeyin.

-Silahlar

Silahların normal atak güçleri hiç önemli değildir. Önemli olan özellikler ve büyülü saldırı gücüdür.50. seviyeyi geçince özel şura kılıçları takacaksınız. Böylece int full olduğu için daha güçlü saldırı yaparsınız.

-Takılar

Hp veya int ağırlıklı olmasında fayda var.

-İyi Yanı: PvP’lerde ve savaşlarda mükemmel olursunuz.

-Kötü Yanı: Kasarken ok zorlar.50. Seviyeden sonra kasmak adeta bir işkence oluyor. Fakat 70’lerde karşılığını da alıyorsunuz.
Cevap bulunamadı.