alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
175
Yıllarımı Verdim
Mustafa K.
26 Şubat 2015 14:26
Bu oyuna yıllarımı verdim oynadım çok eğlendim çok iyi oldu fakat hep zamanımı boşa harcadım siz böyle yapmayın bence ders çalışın
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 18:11
Mustafa K.
Bu oyuna yıllarımı verdim oynadım çok eğlendim çok iyi oldu fakat hep zamanımı boşa harcadım siz böyle yapmayın bence ders çalışın
Valalhi bende 20 yaşımdayım ama 16 da kalmış gibi hissediyorum :D oyun yonarken zevkli ama ileride pişmanlık yaratıyor :'(
muhammed mustafa t.
15 Mart 2015 22:56
ben metin 2 den gelir alıyom resmen 55 lwl 1 p havacım var metin keserek boss kesrek ruh tası fln işte satıyom sonra m satıyo 100 m 20 tl arkadaşlarım oynuyo onlara satıyom
Mustafa A.
17 Mart 2015 18:09
Bende yıllarımı verdim fakat bi faydasını görmedim ama türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi online mmorpg si tartışılmaz bile.