alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
507
Levelime Göre Nerde Kasılırım. [5 Yıllık Oyun Deneyimi]
Nurullah T.
22 Aralık 2014 18:28

Meraba Arkadaşlar Bu Konuda Size Levelinize Gore Nerede Kasılabileceginiz Hakkında Detaylı bilgi vereceğim.

Öncelikle 1 Level iken köpekler uygundur .. Hilenizde varsa Rahatlıkla 1-8 Leveli Köpeklerde kasabilirsiniz...
Devam edersek Yeni başlıyanlar için kasması size kesinlikle zahmet vericektir.8-20 Level Arası Zorlanabilirsiniz;Tabikide Yan çarınızla kasmıyorsanız.8-20 Level Arası Kaplanlar-Yeminliler Arası Değişebilir.

Diğer Bir husus level kasmanız iteminize bağlıdır.20 Levelden sonra İteminiz yoksa Çok zorlanabilirsiniz.Bunun içinde parayı har vurup harman savurmicaksınız.

20-30 Level En İdeal Yer : Yabani Uşaklar'ın Olduğu Bölgedir.İdeal İtem olarak +7 Level Örümcek Mızrağı +7 Kaplan Plaka ve İç itemleri tamamlayıp gorevleri yaparsanızda ayritten exp kasmış olursunuz.

İşin En basit Kısımları Ama Kasmak Zaman alıcak seviyeler bunlardır.Şahsen 30 levelde Elimde +5 Dolu Zırhım +9 Kaplan plaka zırh ile Vadide Orklarda Zorlanıyordum...Fakat Hileniz Varsa Zorlanmassınız..Zaten 30-35 Arası 2.Köyde Yaratık kesmeniz Kolaylaşır;Tabikide iteminiz varsa. Ben 34 Levele kadar zorlandığım için 2. Köyde kastım..

35-45 Arası Vadi idealdir.Level kasmak sıkıcı gelicektir ama bildiğiniz üzere bu oyun emek ister...

45-50 Arası İstediginiz Yerde Orumcek Zindanı veya Vadide kasılabilirsiniz bu sizin iteminize Bağlıdır.

50 Levelden Sonra Zindan Çok uygundur...50-55 Zindanda Kasılabilirsiniz..Gorevlerde Güzel Exp Vericektir.

55 Levelde biraz dinlenip İtem yapabilirsiniz.Para kasmak için Gorevleri ve Zor maymun zindanında Boss Maymunu keserek Ruh taşı Düşürüp Satabilirsiniz..

55 LeveL'den 63'e kadar Zindanda Kasılabilirsiniz.63'den Sonra Şamana belki ihtiyacınız olur.2. Kata isterseniz çıkabilirsiniz.70 Oldugunuzda İsterseniz Skillerinizi G yapabilirsiniz Kendinize Kalmış...

Benden Bukadar Herkeze K.g İyi Oyunlar

Yiğithan B.
22 Aralık 2014 23:05
2 günde örümcek zindanında 70 lv kastık
eray e.
31 Aralık 2014 23:01
ben kurtlarla kasılıyordum oyuna başladıgımda :D
koray k.
2 Ocak 2015 01:17
ben 2 günde örümcek zindanında 70 lwl kastım
Emsal D.
4 Ocak 2015 14:18
Bu oyun eskimez :)

Berke K.
4 Ocak 2015 16:58
Yılların Oyunu METİN 2 !
Selim Y.
4 Ocak 2015 17:22
Çok güzel hazırlamışsınız bende bunun gibi taktikler ile kaslıyordum :)
Sergen B.
22 Mayıs 2015 10:16

İtemlerin Güzelse 40 Levelda Bile Örümcek Zindanına Girebilirsin :)