alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
449
Metin2 Acemi Rehberi Bölüm2:Para Kasma
hüseyin h.
18 Mart 2015 10:10
_____________________Bölüm 2:Para Kasma__________________


Hepimizin en büyük sorunu elbetteki budur.Birçok yolu vardır.Ve eğer azmederseniz çok kolay olduğunu görürsünüz.Bu yollardan biri çok yang düşen slotları bulmaktır.Böylece hem kasar hem para düşürürsünüz.İkinci yol +basma itemi düşürme yoludur.Birçok oyuncu bunlara gereksinim duyar.Üçüncü yol silah ve zırh gibi itemler düşürmektir ki bu en zor ve en karlı yoldur.25 levele kadar para kasmak zor olabilir.Az seçeneğiniz vardır.Her düşürdüğünüz item değerli olmayabilir.25 levele geldiğinizde madalyon düşürebilirsiniz.Birini kullanın geri kalanını satın.Bakradaki level görevlerini yaparken farklı slotlarda alın ki itemde düşsün.Bot olan yerlerden kaçının.İtem ve para almak gibi bir alışkanlıkları var kerataların.Bulunduğunuz serverin pazarlarını sık sık kontrol edin hatta benim gibi işi ilerletin not alın.Özellikle işe yarıyıcak yada ilerde lazım olucak itemleri takip edin.Eventleri takip edin.Ayışığı simit vs eventleri işe yarıyan eventlerdir.Düşük levelseniz boss veya metin eventi işinize yaramaz zaten.

Sık sık metin arayın.Ne kendinizden düşük metinlere nede yükseklere dalın.Zaten ya kesemezsiniz yada hiçbirşey düşmez.Levelinize yakın metinler BK deposu olabilir.Size para kazandırabilicek fırsatları kaçırmayın.Genele yazılanları takip edin.Sizde olan bir itemi almak isteyen olabilir.Veya aradığınız itemi satan...

Ve bana göre en az karlı ve zahmetli olan iş ise balıkçılıktır.Zaten 30'a gelene kadar yapamazsınız ve olta iyi değilse kolay tutamazsının oltanın iyi olmasıda çok uzun zamanınızı alır.Tavsiyem;Bulaşmayın.

Bu yoldada hileye başvurmayın derim.Zaten en riskli yol budur...
Cevap bulunamadı.