alexa
Metin2
2005 yilinda Ymir Entertainment bünyesinde Kore’de hayatina baslayan Metin 2 , Gameforge 4D sayesinde, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’da yogunlukla tercih edilen bir MMORPG halindedir. Metin2 Ejder Parasi , Gameforge üzerinden E Pin yani kupon bozdur bölümünden aktif edilebilir.  Metin2 Yang, CH4 Mavi krallik Köy gardiyanı yanında teslim edilmektedir.
395
Metin2 Acemi Rehberi Bölüm:6 Dolandırıcılar ve Alınabilecek önlemler/Destek Hattı
hüseyin h.
18 Mart 2015 15:48
                                               Bölüm Dolandırıcılar                                     
Dolandırıcıların birçok yolu vardır bunlara kanmamanız için onları söylemem daha iyi olur GM gibi davranmak:Oyun kurallarına göre zaten suçtur.Ama en basit yoldur.Gm ismiyle başlayan bir char açarlar ve milleti kandırırlar.Unutmayın hiçbir gm sizden ID ve Şifrenizi istemez.Hatta size PM'de atmazlar.Ticaret hilesi:Ticaret yaparken hırsızlık yapan çoktur.Bunu engellemek için ustalar genellikle pazar kurarak ticaret yaparlar.


Keylogger:Hala kaldımı bilmem ama çok etkili bir yoldur.Size bir dosya gönderirler ve tık.Bir bakmışsınız sadece metin2 değil msn facebook twitter dahil bütün şifreleriniz google'da arattıklarınız bile adama gitmiş.Geçmiş olsun...
Tanımadıklarınızdan dosya almayın.Size hile göndericem diyenlere inanmayın.Oyun sitelerinden indirdiğiniz şeyleri hemen tarayın.


Peki bu hileleri kullananları yada MultiHack gibi hileleri(hızlı koşma hızlı vurma çekme felan)kullananları şikayet için ne yapabiliriz.Bu kişilerin videolarını çekip.Forumdaki metin2 bölümünde video çekmek anlatılmış.Gerekli adresleri ulaştırısanız genelde kısa zamanda o kişi banlanır.
Cevap bulunamadı.