alexa
Metro Last Light
Metro Las Light; Rusya’ya atılan bir nükleer bombadan sonra halkın kendisini Metro istasyonlarına hapsederek sahip oldukları sınırlı yaşam olanakları ile hayatlarını sürdürmeye gayret etmesi ve bu sırada gerçekleşen mutasyonvari değişimlerin getirdiği korku ve gerilim dolu anların konu alınıyor. Aldiginiz Metro Last Light Cd Key'i geçerli bir Steam hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
117
Aslında Sadece bir FPS oyunu değil..
Ekin G.
2 Mart 2015 00:10
Sadece FPS oyunu olmadığını iddia eden Last Light, en az bir hayatta kalma oyunu kadar bizlere zorlu dakikalar yaşatıp, şu anda değerini çok fazla bilmediğimiz havanın ne demek olduğunu yüzümüze çarparak, bir kez daha gösterecek. 

Bunların dışında, oynanış esnasındayken gizlilik temel unsurlardan biri olabilecek. İnsanların düşmanımız konumunda olduğu geniş bir alanda hareket etmek için çok sessiz olmamız ve hatta görünmez olmamız gerekecek. Bu "görünmezlik" olayı ise elbette fantastik bir olay değil aksine ışıkları patlatarak mantıklı hareket etmemizi gerektirecek bir olay. Tabii etrafına ışık yayan bir ampul patlattığımızda otomatik olarak düşmanların dikkati bulunduğumuz yere çevrilecek. Biz ise karanlığın içinde sessizce hareket ederek hedefimize ulaşabileceğiz.

Cevap bulunamadı.