alexa
Metro Last Light
Metro Las Light; Rusya’ya atılan bir nükleer bombadan sonra halkın kendisini Metro istasyonlarına hapsederek sahip oldukları sınırlı yaşam olanakları ile hayatlarını sürdürmeye gayret etmesi ve bu sırada gerçekleşen mutasyonvari değişimlerin getirdiği korku ve gerilim dolu anların konu alınıyor. Aldiginiz Metro Last Light Cd Key'i geçerli bir Steam hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
104
Metro: Last Light İnceleme - 2 - The Dark One Kimlerdendir?
Anıl K.
27 Nisan 2015 00:04

The Dark One'ların toplu bir şekilde yok edilmesinin üzerinden bir yıl geçmiştir. Fakat Khan (ilk oyundaki yoldaşımız), The Dark One'lardan bir tane daha kaldığını ve onun yerini tespit ettiğini bizle ve diğer askeri yetkililerle paylaşır. Khan, The Dark One'la bir bağımız olduğunu ve bu sebeple onunla dosthane bir iletişime geçmemiz gerektiğini savunurken diğer yetkililer son kalan The Dark One tehdidini yok etmemiz gerektiği konusunda bize emir verir. İşte Last Light'ın hikayesi de tam bu noktada başlar.

The Dark One'ın peşinde yola koyulduğumuz bu uzun macerada zaman zaman mutantlarla zaman zaman da Nazi ve Komünist gruplarla karşılaşıyoruz.

Bu birden çok grup ve canlı türü barındıran hikaye sunum açısından oldukça başarılı. Hikayenin içeriğiyse (zaman zaman tıkansa da) genel olarak merak uyandırıcı ve heyecan verici. Hikayenin içinde yer eden bu bir çok değişken, oynanış anlamında da size farklı heyecanlar yaşatıyor.

''ALINTIDIR''

Cevap bulunamadı.