alexa
Metro Last Light
Metro Las Light; Rusya’ya atılan bir nükleer bombadan sonra halkın kendisini Metro istasyonlarına hapsederek sahip oldukları sınırlı yaşam olanakları ile hayatlarını sürdürmeye gayret etmesi ve bu sırada gerçekleşen mutasyonvari değişimlerin getirdiği korku ve gerilim dolu anların konu alınıyor. Aldiginiz Metro Last Light Cd Key'i geçerli bir Steam hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
152
Metro: Last Light İnceleme - 3 - Şşşttt, Sessiz!
Anıl K.
27 Nisan 2015 00:06

Metro Last Light'ın dünyası oldukça tehlikeli. Yer altında size tehlike oluşturabilecek insanlar varken yeryüzünde onlardan daha da tehlikeli bir canlı türü, yani mutantlar bulunuyor. Buraya kadarki kısım Metro 2033'le aynı sayılır. Ancak Last Light'la beraber seri, önceki oyuna göre bazı noktalarda kendini daha çok öne çıkarmak istemiş.

Bu noktalardan biri gizlilik.

Oyunda gizlilik temasına oldukça önem verilmiş durumda. Gölgelerde saklanarak düşmanlarınıza gizlice yaklaşıp sessizce işlerini bitirebiliyorsunuz. Üstelik artık bunun için fırlatabileceğiniz bir bıçağınız da var. Oyuna yeni eklenen bu yan silah, gizli gizli ilerlediğiniz anlarda işinizi kolaylaştıracaktır.

Fırlatabileceğiniz bıçak dışında gizli kalmanıza yardımcı olacak bir diğer özellik de saatinizdeki ışık. Sol kolunuzda bulunan saatin üzerindeki ışığa bakarak aydınlıkta mı yoksa karanlıkta mı olduğunuzu anlayabilirsiniz.

''ALINTIDIR''

Cevap bulunamadı.