alexa
Metro Last Light
Metro Las Light; Rusya’ya atılan bir nükleer bombadan sonra halkın kendisini Metro istasyonlarına hapsederek sahip oldukları sınırlı yaşam olanakları ile hayatlarını sürdürmeye gayret etmesi ve bu sırada gerçekleşen mutasyonvari değişimlerin getirdiği korku ve gerilim dolu anların konu alınıyor. Aldiginiz Metro Last Light Cd Key'i geçerli bir Steam hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
86
Metro: Last Light İnceleme - 6 - Vurduğumu Hissettim
Anıl K.
27 Nisan 2015 00:11

Metro: Last Light, şu ya da bu şekil, her türlü kaliteli bir yapım olduğunu bizlere ispatlıyor. Fakat sizin oyunu beğenip beğenmemeniz oyundan ne beklediğinizle alakalı olarak değişecektir. Örnek olarak benim beklentim; Metro 2033'e göre daha iyi bir vuruş hissi, sürükleyici bir hikaye ve güçlü bir atmosferdi. Bu beklentilerimin karşılığını da büyük oranda aldım. (Oyundaki vuruş hissi ilk oyuna göre inanılmaz derecede gelişmiş. Artık yaratıkları vurduğunuz zaman gerçekten vurduğunuzu hissedebiliyorsunuz.)

Benim beklentim bunlardı. Peki ya sizin beklentileriniz ne? Eğer iyi bir korku deneyimi yaşamak istiyorsanız Last Light siz de hayal kırıklığı yaratabilir. Eğer mutantlarla dolu bir çatışma ortamı arıyorsanız veya tam tersi insanlar arasında geçen bir çatışma ortamı arıyorsanız gene kısmi bir hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Çünkü Last Light, iki düşman tipine de eşit bir şekilde yakınlaşmanızı sağlıyor. Fakat aradığınız şey sadece güçlü bir atmosfer sunan, sağlam bir FPS ise; işte o zaman Metro: Last Light'a gönül rahatlığıyla saldırabilrisiniz. Çünkü bu oyunun vadettiği şey tamamen bu temellerin üzerine dayanıyor!

''ALINTIDIR''

Cevap bulunamadı.