alexa
Metro Last Light
Metro Las Light; Rusya’ya atılan bir nükleer bombadan sonra halkın kendisini Metro istasyonlarına hapsederek sahip oldukları sınırlı yaşam olanakları ile hayatlarını sürdürmeye gayret etmesi ve bu sırada gerçekleşen mutasyonvari değişimlerin getirdiği korku ve gerilim dolu anların konu alınıyor. Aldiginiz Metro Last Light Cd Key'i geçerli bir Steam hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
162
Oyun Hakkındaki Yorumlar - 4 - Artyom!
Anıl K.
27 Nisan 2015 00:20

Metro serisinin nVidia desteğiyle geliştirildiği açık. Ancak bu nedenden midir bilinmez, oyun AMD kartlarda nVidia’ya göre daha düşük bir performansla çalışıyor. Tabi gelişmiş Physx özelliklerini de nVidia’yla kullanabileceğinizi söylememe gerek yok. Metro 2033’ün başarılı olan görselliği, Last Light’la biraz daha geliştirilmiş. Tek problem ise animasyonlarda görünüyor. Yüz animasyonlarının son dönem oyunlara göre vasat kaldığını söyleyebiliriz. Vücut animasyonları da her ne kadar her zaman kutu gibi olmasa da, genel olarak sopa yutmuş arkadaşları oyunda bol bol görebileceğinizi belirtmem gerekiyor.

Seslendirme ilk oyuna göre oldukça ilerlemiş. Kötü bir Rus aksanı taklidi yapan seslendirme sanatçılarının yerine çok başarılı sanatçılar getirilmiş. Tabi bu da hikaye anlatımını kat ve kat arttırmış. Ses efektleri, Last Light’ın önemli parçalarından biri. Atmosferi tamamlayıcı görevini üst düzeyde kotarıyor.
 

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.