alexa
Might and Magic Heroes VI
Sıra tabanlı rol yapma ve strateji oyunları arasında yirmi seneden fazla geçmişe sahip olan ve bugüne kadar on milyonlarca kişiye üst düzey eğlence yaşatmış olması gibi bu duruma da daha uzun yıllar devam etme kararlılığını taşıyan Magic and Magic Heroes serisi, Ubisoft'un 2011 yılında piyasaya sürdüğü altıncı oyun ile halen üst düzey talep almayı başarmakta. Might and Magic Heroes 6 PC oyunu satin alma isleminizden sonra Uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
263
Eski günlere yeni bir başlangıç
eray ö.
11 Şubat 2015 10:12
Heroes VI’yı ilk açtığınız andan itibaren oyundaki gelişimleri görebiliyorsunuz. Zaten beşinci oyunda serinin geçmişine göre bir üst seviyeye atlayan grafikler yeni oyunda oldukça cilalanmış, dolayısı ile göz kamaştırıcı şekilde çıkıyor. Gerek harita ekranında gerek savaş alanında görselliğin oldukça etkileyici olduğunu söylemek gerek. Black Hole Entertainment’ın elinden bu anlamda güzel bir iş çıkmış.

Black Hole, Heroes serisinin her şeyden önce bir RPG oyunu olduğunu hatırlatırcasına oyun içerisine pek çok sinematik koymuş. Sadece savaşlarda ortaya çıkan sinematiklerden değil, aynı zamanda hikaye anlatımı sırasında, harita içerisinde de belli başlı bölgelerde sinematikler mevcut. Genel olarak bu sinematiklerin tadı, geliştirilmiş bir Warcraft III görselliği ile kıyaslanabilir ancak zamanına uygun bir yapıda elbette.
Cevap bulunamadı.