alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
281
3 Minecraft Efsanesi Nelerdir?
Sergen B.
22 Mayıs 2015 11:46

 

[=3 Minecraft Efsanesi=]

-Herobrine
-Ender Colossus
-UR-Ghast

Herobrine:
Herobrine, Hepimizin Çok İyi Tanıdığı, Korkunçluğu Yüzünden Kaldırılan Mob ve Boss'tur. Notch'un Ölen Kardeşi Adına Yaptığı Bu Figür, Steve'in Beyaz Gözlü Kopya Halidir.
Steve'i Nedeni Bilinmez Bir Şekilde Öldürmeye Çalışan Bu Efsane, Bazı Sürümlerde Hala Vardır.
Fakat "Bir Kere Gördüğünde Bir Daha Hangi Haritaya Geçsen de Seni Takip Eder" Sözü Yalandır.
Rastgele Spawnlanan Bu Mob'un Sizi Takip Etmesi Kaçınılmazdır. Çünkü Sizi İzlemeye Programlanmıştır. Fakat Peşinizi Bırakır Merak Etmeyin.
Efsanesine Göre Stevc Kendisini Öldürdüğü İçin Onu Öldürmeye Çalışmaktadır.

Ender Colossus: 
Farlands'in Kadim Koruyucusu Olarak Atanan Bu Mob, Beta Sürümünün İlk Günlerinde Bir Seferliğine Eklenip Kaldırılmıştır.
Efsanesine Göre Ender Colossus, Hatalar İle Beslenirmiş. Farlands Hata Olduğu İçin, Ender Colossus Orada Spawnlanır ve Daha Güçlü Olurmuş.

UR-Ghast:
Twilight Forest Modunda Olan UR-Ghast, Aslında Nether'da Bir Boss Olacaktı. Fakat Mojang Bunun Fazla Olduğunu Düşünerek Yapmadı. UR-Ghast'ın Hikayesi İse, Mutasyona Uğrayan Bir Ghast İle Alakalı. UR-Ghast, Eklense İdi, Sondaş Ejderha İle Aynı Güçte Olacaktı.

Cevap bulunamadı.