alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
532
-Açlık Oyunları Taktikleri, Uygun Skyblock Uçan-İstihkam Nasıl Yapılır-
Erhan Ş.
26 Aralık 2014 23:03

Öncelikle Merhaba,
Çok Uzun Zaman Oldu.
Başlayalım.

[=Açlık Oyunları Taktikleri=]
  • Alaycı Kuş: TNT'ler toplanır, ya bir blok suyun altına 2 tane konup patlatılır ve üstünde durulup havaya uçulur ya da herhangi bir tepenin zirvesinden deli gibi havaya uçurulur. TNT patlamalarını gören grup şeritsel yöntem izleyerek (TNT'nin patladığı blok) buluşur.
  • Yardım Sondası: Kaybolan oyuncu havai fişek (?) bulur ve üç tane ateşler. Havai fişekler eğer yatay ise "gelebilirsin", dağınık ise "Kaç" anlamına gelir ve karşıdaki oyuncu uyarılır.
  • Adrenalin: Kitli sunucularda Kralokçu kitine sahip şahıs toprak kazar, kazılan blokları kendisi üstündeyken üst üste koyar, en son koyduğu bloğu havada bırakır, diğer blokları aşağı doğru birazcık kırar, yukarı bakar ve havadaki bloğu (blokları) patlatır.
  • Kırpış: Dishonored oyunundan biraz çakma bile olsa işe yarar. Kırpış yapmak için adam tam size gelirken Shift'e basın. Eğileceksiniz ve isminiz gözükmeyecek. Ama önceden kaçacak tünel kazdığınıza emin olun. Adam içeri girdiğinde sizi bulamasın. İçeri girdiğini gördüğünüz anda durun, hareket etmeyin ve bir şey yapmayın. Hile kullanıyorsa zaten bir acemidir.
  • Sessiz Kan: Bir arkadaşınız adamı oyalasın ve grubunuzun olduğu yere getirsin. Grubunuz saklansın ve adam gelene kadar kıpırdamasın. Adam hizaya getirilince oklarla ve kılıçlarla saldırıya geçilsin.
  • Hades: Elinize çakmaktaşı alın ve koşarken birden arkanızı dönüp 3 yan yana bloğu yakmaya çalışın. Adam yanacaktır. Alevden zıplanamaz.
  • Poseidon: Su kovanızı adama dökün. Arkaya sürüklenip gelene kadar kaçmış olursunuz.
  • Çarp!: Bir uçurumsal mekana gelin, hiç koz vermeden atlarmış gibi yapın, son hamlede geri çekilin ve adama ok-vb. birşey ile burarak kaçmasını sağlayın.
[=Uçan-İstihkam=]

Skyblock üzerinde yapılmış efsanevi derecede büyük "kalelere" denilen fiyakalı isimdir.
Uçan-İstihkam yapmak için aşağıdaki Paint programı ile çizdiğim şablonu inceleyin. Havalı olmasına gerek yok.
IMG
IMG
IMG
IMG

Geri Kalan Katlara İstenilen Şey Yapılabilir. Örn: Balık tutma havuzu

Cevap bulunamadı.