alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
479
Aether (Cennet), İlk Bakış, İlk Adım
Sergen B.
22 Mayıs 2015 18:51

[=Aether=]

Aether, Nether'ın Tersi Olan Cennet Anlamına Gelmektedir.
Aether Kelimesi Minecraft Dünyasına Özgü Değildir.
Aether, Oyunun 1.2.5 Sürümlerinde Gelmiş Bir Mod Olarak Gözükmektedir. 
1.7.2 Versiyonu Önümüzdeki Günlerde Çıkacak Olan Aether Mod'u, Oyunun Temel Dosyalarından Değişiktir.

Aether'ra Girdiğinizde Menü Farklı Olacaktır.
Aether'rdan Kastım, Oyunun İlk Giriş Sekmesi.
Bunun Gibi:

Bu, Son Sürümü Aether II'ye Aittir. Normalde Bundan Farklıdır ve Bu Fırlatıcı, Premium Hesaplar İçindir.

[=İlk Bakış=]

Aether'rın Dünyası, Barışçıl Modda İken Sanki Yalnızca Açık Renk Çimenler ve Altın Elma Ağaçları İle Doludur.
Fakat Ne Zaman Ki Mob'lar Boy Gösterir, Aether, Yeryüzü'nden Daha Vahşi Bir Hal Alır.

Envayi Çeşit Yaratığı İle Aether, 2009 Yılının En Çok İndirilen Minecraft Mod'u ve Ayrıca Oyunlar Arası Mod'u Seçilmiştir.

Bu, Oyundan Bir Kare:

Üstünde Zıplayabileceğiniz ve ya Batabileceğiniz Bulutlar, Süpersonik Hıza Ulaşmanızı Sağlayan Balistik Killer, Altın Elmalı Ağaçlar, Mini-Boss'lar Ve Diğer Pek Çok Şey Bulunmaktadır Bu Modda.

Bu Da Altın Elma Ağacı.

[=İlk Adım=]

• Aether Portalı: Bir Kova Su ve 10 Blok (14 Olabilir) Işıktaşı İle Yapılır. Aşağıdakini Takip Edin, Aynı Nether Portal Fakat Malzemeleri Değişik:
  • Okunuş: Hata Yapmayalım Lütfen. Aether Britanya Modu'dur ve Lisanslı İsmi Britanyaca'dır. "Aydeğ" Diye Okunur, "Aydır" Diye Değil.
  • Keşif: Aether'rı Keşfedin. Burası Bildiğmiz FarLands'den Daha Geniştir. Rei's Minimap İle Rahatça Gezebilirsiniz.
  • İlk Ev: Yeryüzü'nde Olduğu Gibi Aether'rda da Gece Olmaktadır. Fakat Gecelik Süresi 14 Dakika Yerine 8 Dakika'dır. İlk Evinizin Tamamını Tahta'dan Yapın. Aether'rın Tahtası Güzel Görünür, Bozmaz Olayı.
  • Son: Aether'rı Bitirdiyseniz, Multiplayer'ını Deneyin.

[=Eklenecekler Listesi=]

• Angel Creeper
  • Blasteroid (Creeper)
  • Punisher (Enderman)
  • FarLander (Yeni Mob)
  • Aprodaxyaz Ender (Aether'ın Ender Kraliçesi)

[=Normal Aether=]

Bir Grup'tur. Hatta Şirket'tir. Tişört ve Gereksiz Şeyler Üretirler.

Cevap bulunamadı.