alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
259
Biome Rehberi
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 23:22
orest:Klasik biomedir,bunları bulmak çok kolaydır.Buranın heryeri ağaçla kaplıdır.

IMG
Desert:Çöldür burda heryer kum ve kaktüsdür,NPC villageler burda daha çok spawnlanır.
IMG
Plains:Buraları düz çimendir.Ağaç görülmez daha çok su birikintileri ve pigler spawnlanır.IMG
Swampland:Burda çimler koyu renklidir ve ağaçlar suda yetişebilir.Ve ağaçlarda sarmaşık yetişirIMG.
Jungle:En sevdiğim biomedir.Ağaçlar çok büyüktür,çimenler açık renktir,sarmaşık yetişir,ocelot spawnlanır ve cave bulmak kolaydır.
IMG
TundraDümdüz karlı ve ağaçların az çıktığı bir yer düşünün.İşte burası Tundra'dır diye bi tanıtım yapmak istedim p
IMG
Tiaga:Burası da Tundra'nın bol ağaçlı bir yer olduğunu düşünün.İşte Taiga budur.Hem de bol wolf spawnlandığını görüyorum.
IMG
Extreme Hills:Burada çok dağ vardır ve ev yapmak için en sevdiğim yerdir.Burada çok hayvan spawnlanır.
IMG
Mushroom Island:Çok güzel bir yerdir,Mooshroom inekleri spawnlanır ve büyümüş mantarlar vardır.Ender bulunur.IMG

Eksiklerim varsa söyleyin,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana 
Cevap bulunamadı.