alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
340
Command Blocklar ile Level Shop yapımı [BASİT] [RESİMLİ]
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 16:22

Evet beyler/bayanlar, bu konuda Command Blocklar ile nasıl Level Shop yapılır bunu göstereceğim. Belki bazılarımız biliyordur belki bazılarımız map oynarken görmüş olabilir. Şimdi nasıl yapılır onu göstereceğim:

NOT: Fikir benim değildir, alıntıdır. 

Sonra Command Blocklara gösterdiğim şekilde komutlar yazın:

Şimdi gelelim komutların ne anlama geldiğine:Ben 1. Command Block'a: ''give @p[lm=30] 276 1'' yazmışım. Yani bu demek oluyorki en az 30 Levelkarşılığında 1 Diamond Sword. Siz ise ''give @p[lm=*level miktarı*] *item no* *miktar*'' yapabilirsiniz.

2. Command Block'a ise''xp -30L @p[lm=30]'' yazmışım. Burada ise oyuncunun item harcadığı 30 Level'i siler. Siz ise ''xp -*level miktarı* @p[lm=*level miktarı*] yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Devredeki tüm level miktarlarını aynı yapın. Aksi takdirde bazı problemler meydana gelebilir. 

Ve böylece Level Shop'u yapmış olursunuz. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :sırıtmak:
Cevap bulunamadı.