alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
299
Faction Sunucularda Nasıl Başarılı Olunur?[Adım Adım Rehberler]
Erhan Ş.
26 Aralık 2014 14:46
Merhaba Arkadaşlar,
Ben Craps. Bu Gün Sizlere Factions Sunucularda Nasıl Başarılı Olacağınızı Göstereceğim.

Hemen Başlayalım İsterseniz?

-

1. ADIM
Arkadaş Edin
IMG 

Evet Bildiğiniz Gibi Arkadaşlık Önemlidir. Hem Sunucularda, Hem Hayatta Hemde Forumlarda vs. vs. . Eğer Bir Factions ta Arkadaş Edinemesseniz Başarılı Olma İhtimaliniz Azalır.

Nasıl Arkadaş Edinilir ?
Arkadaş Edinmek İçin Gidipte Chat'e "BENLE KNK OLANA 1K VERCEM BELER!" Demiyeceksin.
Gitceksin, Adam Gibi "Arkadaş Aranır!" Diye Soracaksın. Ama Arkadaş Edinmeninde Filtreleri Var Tabii.
1- Olgun Olacak
2- Sunucuya Yeni Başlamış Olacak
3- Sen Lider, O Öğrenci Gibi Davranacak.
Bunları Onda Uygun Görüyorsan Arkadaş Edin. Arkadaş Edindiğinde, Eğer Arkadaşın Güvenilir ve Yukarıdaki Filtrelere Uyuyorsa, Emin Ol ki Çok Eğleneceksiniz. Bu Arkadaşın Senin Sunucudaki Kankan Olacak.

2. ADIM
Bir Klan Kur
IMG 

Klan Kurmak Sunucudaki Bir Diğer En Önemli Şeydir. Çünkü Klan Kurduğunuzda, Arkadaşlarınız Artar, Artar, Artar... Ancak Klan Kurmak Bir Yetenek İster. Liderlik Yeteneği. Bu Sizde Yoksa Bunu Okumayı Kesin. Herneyse. Tabii ki Klan Kurmak Bazı Sunucularda Para İster. Klan Kurmak İçin Para Kazanmanız Gerek. Klanınızı Kurduğunuzda Klana Yeni Kişiler Alın. Klanınıza Rütbeler Ekleyin. Böylece Klandaki Kişileri Rütbe Atlamak İçin İstekli Yapabilirsiniz. Bir Klan Kurduğunuzda, Arkadaş Edindiğinizde ve Gerçek Bir Lider Olduğunuzu Düşünmeye Başladığınızda Diğer Adıma Geçin.

3. ADIM
Etkinlikler Yap
IMG 

Klanında Etkinlikler Yapmak, Üyeleri Mutlu Eder. Birlikte Ava, Zindanlara, Veya Baskınlara Çıkın. Üyelerinizi Eğlendirin. Çünkü Eğer Etkinlik Yapmassanız veya Çok Fazla Offline(Çevrimdışı) Olursanız, Üyeler Sıkılır, Sizi Satar ve Başka Klanlara Geçer. Etkinlik Yapmak Çok Önemlidir.

4. ADIM
Para Kazan
IMG

Para Kazanmak En Önemli Şeylerden Biridir. İster Lapis, İster Meslek, İster Maden...
Klanınızın Giderleri İçin Para Kazanmanız Gerek. Yoksa İflas Edersiniz, Üyeler Klanınızdan Ayrılır.
Sizi Satarlar.

5. Adım
Klan Savaşları
IMG

Eğer Hazır Olduğunuzu Düşünüyorsanız Artık Klan Savaşlarına Geçebiliriz.
Klan Savaşları Yaparak Üyelerinizde Bir Umut Oluşturabilirsiniz. Eğer Sık Sık Klan Savaşı Yaparsanız Üyeleriniz Umutlanır ve Artık Düzenli Bir Şekilde Klan Savaşı Yapmaya Başlarlar.
Sunucudaki Klanlar Tek Tek Biter ve Daha Onlar Kendini Yenileyemeden Siz Sunuya Hükmetmeye Başlarsınız. Üyeler Önemli Değil. İster Bir Klanda VIP Olsun, O Klanı Yenebilirsiniz.

KENDİNE GÜVEN, YETER.
ARKADAŞLIĞA GÜVEN YETER.
BİR SUNUCUYA HÜKMETMEK ÇOK KOLAY.
İŞTE GERÇEK FACTİONS BU.
HADİ BİR DENE?

Cevap bulunamadı.