alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
264
Gökyüzü (The End) Rehberi
Sergen B.
22 Mayıs 2015 19:23

[=Gökyüzü=]

Gökyüzü, Hepimizin de Bildiği Gibi Sonlandırıcı Ejderha'nın (Ender Dragon) Yaşadığı Gökyüzü Dünyasıdır. Oyunun Bittiği Yerdir.

Peki Ya Gökyüzü'ne Gidince Ne Yapmalıyız?
Eğer Gökyüzünde Bir Hayat Kuracaksak Ne Yapmalıyız?
Bu Rehber Biraz Uzun, Farkındayım, Ama Bu, Sizin Hem Yüzey Dünya, Hemde Gökyüzü Arasında Bir Bağlantı Kurup, Oradan Diğerine Atlayarak Hayatta Kalmanızı ve Biraz Daha İlginizi Çekmesini Sağlayacak Oyunun.

Gökyüzü, Normal Ölçümlere Göre 0.15 Celcius (Tabii Ki Farkına Varamazsınız), Rasgele Dünya Oluşturma Mekanızması İle Her Zaman Çapı 76 Blok Civarında, Siyah ve Karanlık, Atmosferi Dahil Her Yeri Solucan Deliği Olan, İki Solucan Deliği Merkezli Bir Kaya Parçası.

Peki Ben Bunu Nereden Mi Biliyorum?
E Mantıklı Düşünmeniz Lazım. (Hikayesini De Okudum Ama Ben)
Eğer Cehennem, Yüzey Dünya ve Gökyüzü Var İse ve Gökyüzü Bir Hiçliğin Ortasında Duruyor İse, Teknik Olarak Bu Dünya, İki Dünyanın Arasındaki Solucan Deliğinin Merkezini Oluşturuyor.

Cehennem Yüzey Dünyaya Göre Ters ve Zıttır. Katman Kayası Yukarıdadır. Yüzey Dünyanın İse Tabanındadır. Biz Oraya Portal Vasıtası İle Geçiyorsak Demekki Solucan Deliğini Kullanmıyoruz.Peki Ya Buradan Gökyüzüne Geçme Olasılığımız?
Cevabı Burada:

[​IMG]

Paralel Bir Geçit, Ki Bu Da Cehennem Portalı Oluyor.

[=Gökyüzü'nde Yaşam=]

Gökyüzünde Yaşam, Aslında Basittir. Sadece Evinizi Bir Müddet Sonra Portalın Yanına Taşımalısınız. Portaldan Geçtiğinizde İse Zaten Ejderha Öldüğü İçin Orada Yüzey Portalı Olacaktır. Eğer Yüzey Dünyada Bir "Spawnpoint"iniz Var İse (Evinizde Yatağa Yatmak Dahil) Portaldan Geri Döndüğünüzde Bilmediğiniz Yerde Doğmazsınız.......

Cevap bulunamadı.