alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
350
-Gökyüzü (The End) Rehberi, Kısım 2-
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 11:00

[=Gökyüzü'nde Yaşam 2=]
Gökyüzünde Yaşamak İçin Öncelikle Şunu Bilmelisiniz, Gökyüzünde Herhangi Bir Yere Yatak Koyup Uyuyamazsınız. Oraya Spawnpoint Çekseniz Bile Normal Dünyada Doğarsınız ve Bir Kere Portalı Açtığınızda, Bir Daha Açamazsınız.

Bunları Bildiğinize Göre Başlayalım;
Gökyüzü Portalı Çerçevesini Yere Koyun. İçerisinde 3x3'lük Bir Alan Bırakın ve Çevresini Kapatın. Çerçevelerin İçine Ender Gözü Koyun. Hepsini Doldurduğunuzda Portal Açılacak. Girin ve Ejderhayı Öldürün. Geri Çıktığınızda İse Evinizi Portalın Yanına Taşıyın ve ya Portal Zaten Evin Yanında İse Üstünü Kapatın.


Artık Evinizin Yanında Diğer "Eviniz" Var. İkisi Arasında Geçiş Yapmak İçin Giriş ve Çıkış Portallarına Atlayın. 

Gökyüzüne Gidin ve Oraya da Bir Mekan Kurun. Kurduğunuz Mekanın İçinde, Çıkış Portalı Olsun, Dışarıda Olmasın. Enderman'ler Evinizi İşgal Edebilirler.

[-Oyunun Amacı Kalmadı Mı?-]

Bende Çok Yaşadım. Sonlandırıcı Ejderhayı Yok Edince Sanki Oyunun Amacı Kalmamış Gibiydi. Oyunun Sonundaki Yazılar Size Bir Kasvet Vermişti Sanki, Şahsen Bende Öyle Oldu. Tıpkı Harry Potter'ın Bittiği Gibi, Yüzüklerin Efendisinin Sonunda Frodo'nun Öldüğü Gibi, Sherlock Holmes'ün Kitabını Bitirdiğin Gibi, Call of Duty'nin Sonunda Ghost'un Öldürüldüğünde Hissettiğin O Üzüntü Gibi.

Ama Bunlar Hala Aklınızda ve Her Ne Kadar Üzülseniz de Yaşıyorlar. V for Vendetta. Aslında Öldü, Ama Hala Yaşıyor. Hiç Toulose'a Gittiniz Mi? Esnaf Bile Maskesini Takıyor.

Oyunun Amacı Kalmadı İse Bir Şey Olmaz, Yeni Oyunları Deneyin. Komik Olanları. Jazzpunk Mesela. Çok Güldüm Ona Ben.
Çoklu Oyuncu Oynayın veya? 

[=Gökyüzünde Son=]

Gökyüzü'nde Son. Yani Oyunun Bitimi. Yazıları Geçtikten Sonra Sizi Tekrar Oyunda Doğuran O Oyun.
Amaçsız Bir Şekilde Etrafta Dolaşıyorsunuz Ama Yapacak Birşey Bulamıyorsunuz.

O Zaman Oyunu Bırakın. Çok Sıkıldıysanız Oynamayın.
Cevap bulunamadı.