alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
179
Herobrine Nedir?
Berk M.
21 Aralık 2014 15:17

Herobrine nedir, kimdir?

Bir rivayete göre Brine Minecraft'ın kurucusu olan Notch'un ölmüş kardeşidir. Notch Brine'nin anısı olarak bu mobu yarattığı söyleniyor yani Herobrine.

Nerede görülür?

Herobrine'yi sadece Alpha sürümünde görebiliriz. Alpha'dan sonra kaldırıldı fakat bir mod ile görebiliriz ama modsuz görmekte mümkün. Oyunda Peaceful modda iken F3'e basın. Çıkan grafikte çizgiler tavan yaptıysa Herobrine sizi zor görebileceğiniz bir yerde izliyordur. Başka nasıl bulabiliriz derseniz Karanlık bir mağara,Mineshaft,Kanyonda vb karanlık yerlerde, Müzik kutusuna 11. disk yani Kırık diski koyarsanız sisli bir yerde Herobrine mutlaka görülür.

Başka bir sürümde geri gelme ihtimali var mı?

Minecraft'ın 1.6.2 sürümünde Herobrine dahada vahşileşmiş bir şekilde oyuna eklendiği söyleniyor. Ama kanıtı yok. Sadece söylenti.

Nasıl oyundan silebiliriz?

Başlat>Çalıştır>%appdata%>.minecraft klasörünü iyice arayın hb diye bir dosya görürseniz mutlaka silin eğer bulamadıysanız ve Herobrine'yi gördüyseniz Minecraft'la alakalı her şeyi silip oyunu yenden yükleyin save lerin hiç birini yedeklemeyin her şeyi ama her şeyi silin ve Minecraft'ı baştan yükleyin.

Oyunda Herobrine olup olmadığını başka nasıl anlayabiliriz?

Gezerken beyaz gözlü Koyun, İnek, Tavuk görürseniz Herobrine oyunda vardır.

melih a.
21 Aralık 2014 20:20
hiç görmedim hiç çıkmadı karşım a:D