alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
251
Hızlı Bir Şekilde Mc De Nasıl Gelişilir? (anlatım)
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 18:39

Evet arkadşlar şimdi size mc de nasıl oldukça hızlı bir şekilde gelişebileceğinizi anlatacağım.
İlk önce mc yi daha keyifli hale getirecek Reis Minimap yükleyin(isteğe bağlı).Hem evinizi kaybetmezsiniz hem de bence mc de olmalı bu mod.

Şimdi oyuna başlayın.Önce tundrada yada junglede doğduysanız uzaklaşın.
Orman yada hills e gelin.Önce sandıktan çıkan balta ise en az 16 tane wood kesin.Sonra hayvan avlayın,tarım yapın bir şekilde yemek elde edin.Böyle akşama kadar gezinin.Hava turunculaştıktan sonra hemen bir mağara buldun.Aşağıya doğru olan mağralar tercih edilmez ulaşım zordur.Düz mağara bulursanız ona girin.Hemen araştırmaya başlayın.Toplayabildiğiniz kadar maden,eşya,mob itemi(özellikle kemik ve ip) toplayın.Sonra olduğunuz madende bir ev yapın.Aramutlaka kitaba basınsıra dışarı çıkıp hayvan avlayın gezinin.Mağarada çok fazla demiriniz olunca bir zırh kılıç ve kazma yapın.Dışarı çıkınca bolca odun toplayın(baltada yapın).Eve yerleştikten sonra itemlerinizi aktarın.Maden evini unutmayın ama.


Gelişme Vakti 

Hemen bir tarla yapın.Madende mineshaft bulursanız şansa bağlı karpuz ve balkabağı tohumu çıkabilir.Kemiğiniz varsa hemen büyütün.(Yeni updatede bozuldu)Tarlanız bitti.Şimdi uzun bir yolculuğa çıkın.Köy falan bulun.Orada mutlaka bir kitaplık bulursunuz.Eğer şeker kamışı tarlanız varsa tamam hemen bir enchant table yapın.Lvllerinizi kılıca veya kazmaya değil mutlaka ama mutlaka kitaba basın.30* lvl basınca bazen knockback 2 geliyor ve insanı kanser ediyor. Birçok kitap basın.Sonra bir anvil yapın (zaten 1 anvil 31 demir ediyor.)Kitapları basın. Eminim ki daha iyi olur.Artık güçlü olduğunuza göre enderman avlayın.Nethere gidin.Bir fortress bulana kadar gezin.Blaze spawner bulunca orayı kaydedin.Bol bol blaze kesin.NetherWart toplayın(iksir için)
Ayrıca nether skeleton keserseniz hem kömür elde edersiniz hemde kafa düşürürsünüz.Eve dönün .blaze rodlardan iksir standı blaze power ve ender gözü yapın.Fırlata fırlata gezin bulunca kalan ender gözlerini oraya koyun ve ende gidin.

EnderDragon:

Yanınızda merdiven getirin.Hemen bir kuleye koyarak tırmanın.Elinizde infinite 1 basılı yay bulunsun.Enderdragonu okla vurun.Dalşış yaparsa kılçla indirin.Öldürünce tüm expleri toplayın.
Yumurtayı istiyorsanız yanınızda piston getirin. Yanına koyup sinyal verirseniz elinize gelecektir.
Daha devamı var ama yoruldum beğeni ve istek olursa devam ederim.Witheri öldürmenin yolu falan.
Cevap bulunamadı.