alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
170
Madenleri Tasarruflu Kullanma
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 18:20

eşyalarınızı en dogru sekilde kullanmaniz icin bir rehber yazdim mob rehberimden sonra bunada iyi bir ilgi bekliyorum. Simdi maden konusunda: kendiniz kazmayin magaralara girin ilk buldugunuz demirleri zırh kılıc yapın kalanlarını ise kıziltas devreleri icin saklayın. sonra derin bir madenin icinden kazmaya baslayın zirhlarinizi ve elmas kazmanızı yapacak kadar elmas alın cıkın altınları asla esya yapmayın cabuk kırılır onun yerine yemege katın hatta72 tane biriktirin nethere ilk gittiginizde buyulu elma yapin bu altınlarla oyle gidin isinize yarar.

Cifcilik:full tavuk besleyin cunku digerleri bugday ister tavuk ise cayırdan topladıgınız tohumlarla yetinir. isterseniz 1-2 sut inegi ve 1-2 koyun besleye bilirsiniz. onlarda yemek icindegil süt ve yün icin. ayrıca balıkta ucuz yemek isteyenler icin idealdir.

Yemek yapımı: 3bugdayla 3 kalp getiren ekmek yaparsınız ama bune kllay bulunan malzemeler olan seker yumurta ve süt katınca 6 kalp getiren pasta olur. yada bugdaydan kolay yetisen bir bitki olan kakao cekirdegi ve iki bugdayla 8 kurabiye yaparsınız buda 8 can getirir. ayrıca maden kazmak degil zindan isterseniz ende gitmek icin gerekli olan seyleri toplayin ve portali bulun ende gitmek yerine zindanı yagmalayın coook fazla malzeme cıkar ama zombide coktur. Birde evinizi guvene aldıysanız sandıgınizi yagmalayacak biri yoksa bir kapı önü sandığı yapın dışarı çıkarken lazım olmayanları ona koyun mesela odun kesmeye giderken kazmaya ihtiyacınız yok bırakın eve böylece öldüğünüzde herseyinizi kaybetmezsiniz
 

Cevap bulunamadı.