alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
348
MİNECRAFT NASIL OYNANIR ?
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 10:57

     
1. Klasik(Classic), size oyunun sadece inşa için gerekli olan bloklarından sınırsız sayıda sunar. (Tarayıcı ortamında oynanır ve güncelleme desteği kesilmiştir.).

2. Tam Sürümde ise beş adet oyun tipi bulunur;

  • Hayatta Kalma(Survival): Bu modda iken hayatta kalmak için yaratıklarla savaşabilir, birçok çeşit el yapımı eşya yapabilir, yaptığınız silahları veya aletleri büyüleyebilirsiniz.Hayatta Kalmada bloklar sınırlı sayılabilir, ancak dünya sonsuz(aslında 64000x64000) olduğu için hiçbir blok sınırlı sayıda değildir. /gamemode 0 veya /gamemode survival komutlarıyla bu moda geçilir.
  • Zorlayıcı(Hardcore): Normal Hayatta Kalma kuralları geçerlidir fakat bu modda herhangi bir şekilde öldüğünüz takdirde dünyanız yok olur ve baştan başlarsınız. Ayrıca oyun zorluğunu değiştiremez hep zor modla eşdeğer olan zorlayıcı zorluk derecesinde oynarsınız. Hile kullanarak bu moda geçilemez.
  • Yaratıcı(Creative): Oyundaki her tür malzemeyi kullanarak Klasik gibi can veya açlık gibi sınırları ve tecrübe seviyesi olmadan kendi tasarımlarınızı oluşturabilmenizi sağlar. Yaratıcı modda uçabilir ve her tür bloğu anında kırabilirsiniz (Katman kayası dahil). /gamemode 1 veya /gamemode creative komutlarıyla bu moda geçilir ve canvarlara karşı görünmez olursunuz.
  • Macera(Adventure): Bloklar yanlızca doğru aletlerle kazılabilir (Eski sürümlerde hiç kazılamaz). Bunun sebebi Adventure Türkçe karşılığı olan macera olmasıdır yani bu modla macera yaşarsınız. İnternette bir çok Adventure Map bulabilirsiniz. Adventure'da Hayatta Kalma Modunda olduğu gibi can ve açlık barları vardır. Bir oyuna Macera modunda başlayamazsınız. /gamemode 2 veya /gamemode adventure komutları ile bu moda geçilir.
  • İzleyici(Spectator): 1.8 güncellemesi ile eklenecek bir oyun modudur şu an snapshotlarda mevcuttur. Oyuncu dünya le etkileşimde bulunamaz ve sürekli uçarak olayları izler. Oyuncunun varlığı spawn mekaniklerini etkileyecektir. /gamemode 3 veya /gamemode spectator komutu ile geçilir.
TAM SÜRÜMÜ DURMAPLAY.COM'DAN ALABİLİRSİNİZ.İNDİRİMLİ FİYATLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER


Furkan Y.
26 Ocak 2015 16:33
izleyici modu  iyiymiş
Gökhan Yücel T.
30 Ocak 2015 20:19
Teşekkürler resimdeki çok iyimiş yalnız :D
Sergen B.
7 Mart 2015 17:31
Resim Süper Gerçekten :D