alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
683
Minecraft RPG Items Plugini Tanıtımı ve Kullanımı [Çok Emek Verdim]
Erhan Ş.
26 Aralık 2014 16:09

IMG
Rpg items en sevdiğim pluginlerdendir. Çok işe yarar. Şimdi size nasıl kullanılacağını öğreteceğim:

1) '' /rpgitem (İstediğiniz Ad) create'': İstediğiniz adda bir item oluşturur. Benim istediğim ad Deneme

2) '' /rpgitem Deneme give''): Oluşturduğunuz itemi size verir. (Tahta kılıç olarak)

3) '' /rpgitem Deneme display (İstediğiniz Ad)'':Bu eşyanızın gözüken adı. İsterseniz renk kodu kullanın. Benim istediğim ad Deneme Kılıcı.

4) '' /rpgitem Deneme hand (Buraya istediğiniz şeyi yazın)'': Buraya istediğiniz şeyi renk kodu kullanarak yazabilirsiniz. Ben eşyanın değerini yazıyorum.

5) '' /rpgitem Deneme type (Buraya istediğiniz şeyi yazın)'': Buraya istediğiniz şeyi renk kodu kullanarak yazabilirsiniz. Ben eşyanın levelini yazıyorum.

6) '' /rpgitem Deneme damage (Buraya istediğiniz değeri yazın)'': Buraya istediğiniz rakamları yazın. ÖNEMLİ !: Damage değerini ''99 999'' arası gibi yazın

7) '' /rpgitem Deneme durability (Buraya eşyanın dayanıklılığını yazın)'': Buraya eşyanızın dayanıklılığı ne kadar olsun istiyorsanız yazın. Örneğin: 1000

8) '' /rpgitem Deneme lore (Buraya eşyanızın bir özelliğini veya kimin olduğunu yazın)'': Buraya istediğiniz şeyi yazabilirsiniz. Benim tavsiyem sahte büyü yazmaktır.Örnek:Ruh Çalıcı 5 vb.

9) '' /rpgitem Deneme description add (Buraya eşyanızın açıklamasını yazın)'': Buraya eşyanızın açıklamasını yazabilirsiniz.

10)'' /rpgitem Deneme description remove (0,1,2...)'': Bu komut yanlış yazdığınız veya kaldırmak istediğiniz açıklamayı kaldırmanıza yarar. İlk yazdığınızı kaldırmak için 0 yazın.

Eğer anlamadıysanız video:

ÖNEMLİ NOT: Komutlara '' ve () işaretleri dahil değildir.

Umarım yardımcı olmuşumdur. Hiçbiri alıntı değildir. Beğendiyseniz ''Beğen'' butonuna tıklayabilirsiniz _
Bu plugini kullanmak istiyorsunuz ama server mi kuramıyorsunuz ?
Sizin için Bukkit server açtım !
İsteyen gelip deneyebilir !

Hamachi Ağı: rpgitemstr
Şifre: rpg

*Server ile ilgili bilgiler hamachi ağında size söylenecek.
Serkan D.
27 Aralık 2014 11:12
Eline Sağlık Birader İşime Yaradı