alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
287
Minecraft Skin Yapımı [ANLATIMLI]
Sergen B.
22 Mayıs 2015 15:24

S.A ARKADAŞLAR YAZILAR GÖZÜKMÜYORSA LÜTFEN MOUSE İLE SEÇİLİ TUTUP SÜRÜKLEYİN....

ARKADAŞLAR ÖNCELLİKLE SİTEMİZE GİRİYORUZ. BU ANLATIM BİLMEYENLER İÇİNDİR BİLENLER LÜTFEN ŞÖYLE BÖYLE DEMESİNLER..
SİTE: http://minecraft.novaskin.me/
SONRA böyle birşey açılacak fakat ben slenderman yaptım steve ilk önce açılır :D
Eğer Böyle Birşey Açıldıysa solda gördüğünüz gibi insanların yaptığı skinleri giyebilirsiniz. veya skin yapabilirsiniz.
Şimdi verdiğim sarı sayıları vede kırmızı daireleri görüyorsunuzdur. o sarı sayılar ile anlatacağım o kırmızı dairelerin ne olduğunu ?
1- Yaptığınız Skin veya her ne ise onun arkaplanını seçebilirsiniz.
2- Saç vb. yapamıyorsanız oradan bakabilirsiniz. (adını yazarak veya önüne çıkacaktır)
3- Yapacak 1 skin veya her ne ise 1 tane daha ekler
4- 3 dekinin aynısı fakat onu siler
5- o √ işaretini görüyorsunuzdur. ona tıklayarak görünmez veya görünür hale getirebilirsiniz skininizi veya her ne ise
6- Boyama,O kısmı boyama,silgi,o rengi kopyala gibi şeyler vardır yapacağınız şeyi düzenleyebilirsiniz onla.
Bu Verdiğim resimde ise şu verdiğim kırmızı alana dikkat edin orada hayvanları,bitkileri,kılıçları,armorları,yerleri düzenleyebilirsiniz.

Cevap bulunamadı.