alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
465
Minecraft'ta Temel Ev Yapımı
Erhan Ş.
28 Aralık 2014 14:19
Minecraft'ta Temel Ev Yapımı


Minecraft'ta mağaralarda yaşamak istemiyor ve manzaralı bir eviniz olsun istiyorsanız ilk olarak güzel bir tepe bulabilir ve topladığınız taşları görselde olduğu gibi bir kutu oluşturacak şekilde dizebilirsiniz. Bu basit ve kare bir ev olarak bize hizmet verecektir.

IMG

Eğer tahta basamaklar kullanırsanız çatı da hazırlayabilirsiniz. Çatı yapmak için basamakları yanyana evin tavanına dizebilirsiniz. Bu konuda nasıl bir çatı hazırlayacağınız sizin keyfinize kalmış diyebilirim.

IMG

Basamaklar ev içinde koltuklar hazırlamak için de oldukça işlevseller. Evinizi bu tip süslemelerle renklendirmeyi de unutmayın.

IMG

Basamakları yapmak için tahtalarınızı aşağıdaki şekilde çalışma masanıza yerleştirebilirsiniz.

IMG

Minecraft'ta yapabileceğiniz neredeyse sınırsız şey var ve bunlar sizin hayal gücünüze kalmış diyebilirim. Dolayısıyla hazırladığımız bu temel rehberin çok daha ötesine geçebilir ve şatolar, şehirler inşa edebilir, dilerseniz tarlalar ve çiftlikler de kurabilirsiniz. Hatta bir kahraman olabilir ve dünyayı zararlı yaratıklardan da temizleyebilirsiniz.

Özgürlüğünüzün sınırı olmadığı için Minecraft'ı oynarken rehberlere çok takılmadan kendi içinizden gelenleri gerçekleştirmeyi unutmayın.

Cevap bulunamadı.