alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
429
Nasıl Yapılır? - Küçük Ağaçlar
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 16:17

  • Minecraft'daki normal ağaçların ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Bazen evinizin etrafına dekorasyon olarak ağaç dikmek istersiniz ama o varsayılan minecraft ağaçları o kadar da güzel durmazlar. Ama bu yazıyı okuduktan sonra kendi haritanız için değişik, güzel, ilgi çekici ağaçlar yapmayı öğreneceksiniz.
AKASYA(AFRİKA)

  • Gerçek dünyada bu ağaçların görüntüsü gerçekten müthiş. Eğer sizde bakmak isterseniz bir tık atmanız yeterli olacaktır. Herneyse konumuza dönelim. Ne yazık ki bu ağaç minecraft'da o kadar da güzel gözükmüyor ama minecraftın varsayılan ağaçlara karşılık bu türü kullanabilirsiniz.
IMG

BAOBAP AĞACI

  • Bu ağaç çeşidimizde gerçekten mükemmel. Özellikle düz gövdeleriyle gerçekten güzel gözüküyorlar. Sizde bakmak isterseniz bir tık atmanız yeterli olacaktır.

IMG
HUŞ AĞACI

  • Bir huş ağacı büyük ve ince bir gövde yapısına sahip olabilir. Benim için ince gövdeli olan biraz can sıkıcı  Kötü duruyor. Neyse hadi bakalım aşağıdaki resime bakında yapın bakalım huş ağacınızı.

IMG
IMG
KİRAZ AĞACI

  • Kiraz ağaçlarını pembe yün ile yaratabilirsiniz. Başka bir seçenek olarak da tabi ki doku paketi ile oynayarak yapabilirsiniz. Japon havasının gezindiği bir minecraft dünyasında bu kiraz ağaçları oldukça güzel duruyor benden söylemesi 

IMG
YAZININ DEVAMI EKLENECEKTİR! ŞİMDİLİK BU KADAR.​
Cevap bulunamadı.