alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
182
One In The Chamber Rehberi
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 22:40

Merhabalar !
Bugün tek okla adam öldürmece (OITC) oyununu sizlere anlatacağım . Öncelikle OITC bir MiniGames yani oyun türüdür . Hide and Seek gibi ama bu biraz daha farklı . 

Oyuna başladığınızda belirli bir süre beklersiniz . Sizde bir tahta kılıç (bazen büyülü olabilir) bir de yay oluyor . Bir de yayı kullanabilmek için 1 tane ok . Oyuna başladıktan sonra okunuz var ise yayınız ile oyuncuyu ok ile vurursanız o oyuncu ölür . Yani bir ok direk öldürür . Fakat kılıçla 1-2 oyuncu öldürürseniz bir de öldürmeden önce ki 1 tane okunuz var ise 3 adet okunuz olacaktır . Oklarınız bittiğinde kılıç ile oyunculara vurarak , öldürdüğünüz de 1 tane ok size otomatik bir şekilde gelir . OITC'de kitler de vardır . Örnek olarak Son Oyuncu kitleri ; Extra Kalp , 2 Ok ... gibi kitler alabilirsiniz . OITC'de puan sistemleri vardır , fakat bir sunucu da OITC yoksa ve BETA olarak çıkacaksa puanlar olmayabilir .Eğer tek oyunculu da eklentisiz oynamak istiyorsanız Teorik Redstone'cu'nun haritasını oynayabilirsiniz :

 
Cevap bulunamadı.