alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
238
Pasif Ve Yarı-Pasif Moblar
Sergen B.
22 Mayıs 2015 18:54

Merhaba, Size Minecraft Hakkında Pasif Ve Yarı-Pasif Mobları Anlatacağım:

* İnek : İnekler pasif moblardandırlar vurduğunuzda size hiçbir zarar vermezler öldürürseniz derisini ve etini düşürebilirsiniz. Üstelik kova ile sağ tıklayarak sütünü alabilirsiniz.
* Koyun : Koyunlar pasif canlılardır öldürdüğünüzde yünleri düşer ve yünle yatak yapabilirsiniz.
* Domuz : Domuzlar pasif canlılardır öldürünce etini düşürürsünüz üstelik eyer yerleştirerek onlara binebilirsiniz elinize havuçlu olta alınca domuzları hareket ettirebilirsiniz.
* Tavuk : Tavuklar hassas canlılardır diğer hayvanlardan daha az canları vardır yumurta düşürürler öldürünce tavuk eti ve tüy düşürürler.
* At : Atlar çok işe yararlar binerek daha hızlı gidebilirsiniz fakat eyer takmadan işe yaramazlar tayları elma ile besleyerek büyütebilirsiniz boş elle binin kalp çıkana kadar hep binin sizi indirecektir üstelik zırhta takabilirsiniz. Öldürdüğünüzde deri düşürürler.
* Eşek : Eşekler at gibidirler fakat zırh takamazsınız ama sandık bağlayabilirsiniz at gibi deri düşürürler.
* Enderman : Endermanlar yarı-pasif moblardır gözlerinin içine bakmadığınızda size saldırmazlar bakarsanız aşırı derecede hasar verirler öldürdüğünüzde ender pearl düşürürler.
* Kedi (Vaşak) : Kediler pasiftirler size saldırmazlar balık vererek evcilleştirebilirsiniz.
* Kurt : Kurtlar çok yararlı canlılardır ama yarı-pasiftirler kemik ile evcilleştirerek et ile besleyebilirsiniz kime vurursanız ona saldırır fakat ok atıp vurduğunuza saldırmaz vurursanız gözleri kırmızı olur ve size saldırmaya başlarlar.
* Yarasa : Yarasalar işsiz gibi uçup dururlar hiç yararları yoktur.
* Möantar : Sırtında mantar olan ineklerdir öldürdüğünüzde mantar ve et düşürürler.
* Köylü : Köylülere yararlı canlı diyebiliriz ticaret yaparak eşya alabilirsiniz.
* Ahtapotlar : Suda yaşayıp doğarlar öldürdüğünüzde mürekkep düşürürler.
* Zombi Domuz Adam : Netherda bulunurlar yarı-pasif yaratıklardır öldürünce altın parçası veya kullanılmış altın kılıç düşürürler.
Evet bu kadardı eşya yaratımı (crafting)

Cevap bulunamadı.