alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
236
Premium
Ertuğrul Ü.
21 Aralık 2014 12:45
Sizce premium için 60 tl değer mi ?
adem arman y.
21 Aralık 2014 15:00
bence o tarz bir oyuna değmez ama tabikide sen bilirsin yani belli bir süre sonra sıkırsın ve paranada yazık olur ya crackli oyna ancak illa premium istiyorsan durmaplayden biriktir al
Alp H.
21 Aralık 2014 22:39
Bence değmez ama bana bir arkadaş hediye etti :D
Nihat Can Ö.
22 Aralık 2014 17:26
Nasıl değmez arkadaşım tabi ki de değer.Premium hesapla sadece premiumlara özel modlar var(bazıları onun illegal yollarını yapıyor).Sadece premium hesab ile oynayabliceğin serverlar var kaldı ki bu serverler mükemmel derecede eğlenceli birde arkadaşlarla olunca.
Gelelim sıkılma konusuna oyunda sonsuzluk diye bir kavram yok(ender dragon var).Oyunda belli bir süre sıkılırsın ama o sıkılman geçer.Minecraftın oynama süresi(sıkılmadan) 250 saat ortalama buda bir oyunda gayet yüksek bir oyun.Al arkadaşım 
Nurullah T.
22 Aralık 2014 18:12
Kesinlikle ve kesinlikle değer.Oyundan sıkılırsın her oyunda normal birşey bu ama Kendimde ornek verebilirim;
Yaklaşık 2 Saat oynadıktan sonra sıkılıyorum fakat yarın tekrar oynamaya isteği geliyor...Alıcaksan Kesinlikle Almanı tavsiye ediyorum.
Burak B.
22 Aralık 2014 23:27
Senin Premium dediğin Orijinal oyunu almak. Oyunun Premium u yoktur. Orijinal oyunu almak sizce mantıklı mı diye sorarsan evet kesinlikle diyebilirim. Minecraft ı tek kişilik modda oynamak gerçekten bi yerden sonra çok sıkıyor. Ancak etrafında da varsa orijinal hesabı olan arkadaşların kesinlikle al. Baya bi zevk alırsınız. Baya bi de sinirlenirsiniz. Arkadaşlardan biri evimi yakmıştı -.- Her neyse dediğim gibi eğer etrafında varsa satın almış oyunu al.