alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
176
Premiumlar için; Skin nasıl yüklenir?
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 21:11

Merhabalar.

Yeni premium almış fakat nasıl skin yükliyeceğini bilmeyenler için bu konuyu açıyorum, sözü fazla uzatmadan hemen resimlerle anlatayım.

ADIM1
İlk önce minecraft.net 'e giriyoruz. Daha sonra sağ üst köşeden hesabımıza giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede hesabımızın ismi olmalı, eğer yoksa girmemişsinizdir. Tekrar deneyin.

IMG

Daha sonra, üst köşedeki çubuktan "profile" sekmesine giriyoruz, ve önümüze profilimizin bilgileri vs. geliyor. Orta kısımlara doğru, "change skin" adlı bir başlık görüyoruz. O başlıktan yola çıkarak "Dosya seç" 'e basarak, skin önizlemesini seçiyoruzs ve upload'a basıyoruz. Daha sonra skinimiz seçilmiş oluyor.

IMG

Örnek bir skin önizlemesi:
IMG

ADIM 2
Herhangi bir skin sitesine girerek, beğendiğimiz skinin üstüne tıklıyoruz. Seçeneklerde "change my skin" tarzı birşey olması lazım, ona basıyoruz ve tarayıcımız minecraft.net'e bizi yönlendiriyor, giriş yaptıktan sonra skinimiz aktif hâle geliyor.


Cevap bulunamadı.