alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
271
-RPG'de Ölümü Kandırmak-
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 11:22

[=RPG'de Ölümü Kandırmak=]

Size CK Atıldığını Düşünün.
Sinirlenirsiniz ve Hakkiyen Bırakırsınız.
Ama Size Adil Olan Birkaç Ölümü Kandırma Yöntemlerini Söyleyeceğim:
-Not: Bunları Kullanabilirsiniz, Yasaldır  -
-Bilinmeyen İkiz: Karakterinizin Bile Bilmediği, Karakterinizin Annesinin Ondan Sakladığı ve Koruduğu Bir İkiz, Meğerse Sizin Karakterinizi Oynuyormuş. Asıl Kahraman Bunlardan Çok Uzakta İmiş. Bir Nevi Karakter Kopyasını Öldürdüğün İçin Daha Bitmiş Sayılmaz.

-Lokman Hekim'in Ölüm Çiçeği: Oynadığınız Server Fantastik İse Lokman Hekim'in Kaybettiğine İnanılan Ölümsüzlük İksiri Bulunmuş ve Sadece 1 Ölüyü Hayata Diriltme Özelliği Kullanılmış Olarak, O Da Sizin Üstünüzde Denenmiş Varsayılarak Tekrar Canlanabilirsiniz.

-Genetik Patlama: Genlerin Hata İle Dağılımı Sonucunda Oluşan Karakter Klonunu Öldürünce, Esas Karakterimiz Yaşayabilir.

-Cennetten Düşmek: Fantastik Server'larda, İyi Bir Karakteri Oynarken CK Yediğinizde, Cennetten İtildiğini İddia Ederek %84 Gibi Bir Şansla Geri Dönebilirsiniz.

-Geri Zaman: Zamanla Haşır Neşir Bir Karakteriniz Varsa Ölmeden Önce Zamanı Geri Alıp, Dondurup, Sizi Öldüren Adamı Sizin Yerinize Koyup, Onun Silahını Tutup, Zamanı Oynatıp Onu Sizin Yerinize Öldürebilirsiniz.

-Gizemli Dönüşün Ardından Verilen Bedel: Öldürülen Karakter Gizemli Bir Şekilde Geri Döner, İşini Tamamlayınca Rol İcabı Bir Ok ve ya Mermi Yer, Ve Sırrını Açıklayamadan Tekrar Ölür.

-Bazinga!: Işınlanabilen Karakterinizi Ölmeden Önce Atılan Kurşundan Işınlanarak Kaçırmak.

-Genetik Reaksiyon: Mantık Server'larında Splanılan ve ya Atılan Kılıç-Ok-Mermi'deki Genetik Değişiklik, Karakterinizin Bedenindeki Bir Madde Yüzünden Karakterinize Erime Özelliği Verir, Karakterinizde Eriyerek Yediği Hasardan Kurtulur.

-Redkit: Server'dan Atılmadan Hemen Önce Rolsel Olarak "Hey Sen... Karnına Bak" Deyin Sizi Vuran Adama. Sonrasında İse "/do Ateş Edenin Karnında 3 İnçlik Bir Delik Açmıştır" Komudunu Yazın. İkinizde Beraber Öleceksiniz.

-Mistik Virüs: Fantezi Serverlarında "Mistik" Kavramı Vardır. Mistik Virüs İse;
Kötülük Güçleri Tarafından Ele Geçirilmiş ve Bir Kişiden Yayılmaya Taa Ki Ordu Toplayana Kadar Çoğalmaya Örnek Verilebilir. Mistik Virüs'ün Karaktere Verdiği 2. Kişilik Sayesinde Karakterinizi Daha Güçlü Kılıp, Hayata Döndürebilirsiniz.

-Biyomkırıcı: İçinizdeki Bomba İle Bilinmeyen Fantezi Dünyasındaki Her Atomu Yok Edebilirsiniz. Bu Sayede Tek Siz Ölmezsiniz.

-Ruh Alemi: CK Atılan Karakterinizle Beraber Admin İle Konuşun. Şunları Deyin: 
"Öldürülen Karakterim (Örn: Joseph_Mariana)in Fantastik Dünyada Yaşadığını Varsayarak Ruhlar Aleminden Yaptığı İyiliklerin Karşılığı Olarak Sadece Ruh Olarak Çıkmasına Ruh Yüce Konseyi İzin Vermiş, Ve Dünyada İken Gözünün Önünde Öldürülen İlk Adamın Bedenine Girip Tekrar Yaşamıştır."

-Zombi: Enfeksiyon Nedeni İle Diğer Zombilerden Biri Olarak Canlanabilirsiniz.

-Anka Kuşu: Eğer Anka Kuşu Güçlerine Sahip Olan Bir Karakteriniz Varsa, Küllerinden Yeniden Doğma Olayını Yapabilirsiniz.

Dahası Gelebilir.
Şimdilik, Görüşmek Üzere.
Cevap bulunamadı.