alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
479
Şu son zamanlarda sık yaşanan dolandırıcılık ! [Minecraft]
DOĞAN CAN A.
17 Aralık 2014 21:07
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir takip ettiğim kadarıyla birçok dolandırıcı site oluşmaya başladı. Özellikle****************,com ****************,com gibi sitelere kesinlikle güvenmeyiniz.

5-10 ₺'a Premium hesap satan hiçbir siteye güvenmeyiniz. Bu sitelerden aldığınız hesaplar bir süre sonra erişilmez olacaktır.

En güveniliri paranızı biriktirip 50-60 liraya kendi Orjinal hesabınızı almanızdır.

Orjinal Minecraft satın almak için ise en güvenilir olan site tabii ki oyunun kendi sitesidir. Eğer minecraft.net üzerinden satın alamıyorsanız veya mobil ödeme ve benzeri bir yolla almak istiyorsanız maxigame.org veya leveltr.com sitelerini tercih edebilirsiniz.

Minecraft.net, maxigame.org, leveltr.com ve Durmaplay.com dışında hiçbir siteden almanızı kesinlikle önermiyorum. Bu tür siteler sizin 5-10 liranıza göz koyan dolandırıcı sitelerdir. Lütfen bu tür sitelere güvenmeyin.
Oğuz Ali A.
17 Aralık 2014 22:14
Ben 15 tlye satan birinden beleşe almıştım . Çekiliş yapmıştı 2 sene önce . Halen satıyor herif . Şuan hesap halen elimde . Skini şifresi herşeyi değişiyor . Böyle piyasada 2-3 adam var . 
Özgür D.
18 Aralık 2014 13:57
bunların %99u çalıntı hesap satıyor.