alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
145
Tavşanlar Hakkında...
Sergen B.
22 Mayıs 2015 13:02


[​IMG] 
Minecraft'ın yeni gelen test kod güncellemesi yani snapshot'ı ile oyunda birkaç hata giderildi, dünya üzerinde geliştirmeler yapıldı ve yeni bir hayvan türü olan tavşanlar eklendi.

Eskimeyen bir oyun olan Minecraft için hala uğraşlar sürüyor ve yeni yeni şeyler oyuna ekleniyor. Yeni snapshot ile birlikte gelen tavşanlar aslında dünyanın dengesini pek de fazla değiştirmiyorlar. Sekiz farklı çeşit ile gelen tavşan arkadaşlarımızı havuç ile evcilleştirebiliyorsunuz ve beslemeye devam edebiliyorsunuz.

Eğer herhangi bir tavşanı öldürürseniz yere tavşan derisi ve tavşan eti düşüyor, biraz şansınız varsa eğer tavşan ayağını da düşürebilirsiniz. Normal tavşanların aksine bütün herkesi yok edebilecek kapasitede bir tavşan daha bulunuyor, The Killer Rabbit of Caerbannog. Binde bir şans ile gelen bu tavşanın gelmemesini isteyeceksinizdir. Aşağıda kendisini görebilirsiniz.

Cevap bulunamadı.