alexa
Minecraft
Minecraft Gift Code veya diğer adı ile CD Key olarak en ucuz fiyat garantisiyle Durmaplay'de. Minecraft gift code satin alma isleminden sonra cd key, Mojang sitesi üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
244
-TNT Kullanım Alanları-
Erhan Ş.
27 Aralık 2014 11:28

[=TNT Kullanım Alanları=]

Acemilerin Anlayamadığı "TNT Kullanımı" Konusunu Burada Verdim.

[=İlk Adım=]

TNT; Griefing (Araklama), Madencilik, Haritalar, Kendini İmha, Tuzak, Gülle Topu, Silah, Trambolin, Hava Basıncı, Dağ Üretimi, Su Altı Hava Sahası, Rol, Suikast Planının Parçası, Bomba, Kitle İmha Silahı, Ses Çıkarma, Uzun ve İleri Zıplama, Pixel Art-Devasa Yazıları

Gibi Çeşitli Yerlerde Kullanılır.
-Araklama (Griefing): Bir Binayı Karşılıksız Ya Eğlence Ya Da İntikam Adına Sömürmek. Ve Bu İşte Genelde TNT Kullanılır. TNT'nin Patlama Alanı Geniş Olduğundan, En Çok Hasarı O Verir. Araklamanın Amacıda Bu İse, Haydi İşi TNT'ye Bırakalım.

-Madencilik: Çok Fazla Çakıl; Toprak, Taş, Kırıktaş, Yosunlu Taş, Tuğla, Kil, Kum vb. Bloklar Baş Gösteriyorsa, TNT İle Belli Hassas Noktalarda Patlama Yapılabilir, Yol Açılabilir.

-Haritalar: Haritalarda Gizli Kapılar ve ya Aksiyon Dolu Sahneler İçin Kullanılabilen İdeal Eşyalar TNT'lerdir.

-Kendini İmha (Self-destruction): Karakteri Öldürmek ve ya Korkutmak ya da Onu Uyarmak İçin Kullanılan Kendini İmha Modülünün Minecraft Hali, TNT'ler İle Olur.

-Trambolin: TNT'nin Yaptığı Hava Basıncı Sayesinde Sizi Yukarı-Arkaya-Öne-Sağa-Sola-Aşağı ve Çaprazlara İter. Buna da "Trambolin" denir.

-Dağ Üretimi: Yapılan Küp Bloğu Patlatarak Dağa Benzetmek.
-Su Altı Hava Sahası: Suda Girdap Açmak ve Açılan Girdaba İnşa Etmek.

[=İkinci Adım=]
Artık Öğrendiniz. İkinci Adım Bunu İyiye Kullanmak. Kendinize İyi Bakın.
Cevap bulunamadı.