alexa
Mitoloji Online
Mitoloji Online 2014 Aralık ayının ilk haftasında fantastik RPG oyun severlerin beğenisine sunuldu. Mitoloji Online Elmas satin alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda e pin bölümünden aktif edilebilmektedir.
321
Tanıtım
Emre S.
15 Nisan 2015 16:23

Mitoloji Rehberleri

 

Mitolojide sizi Olimpiyalıların mistik dünyasına götürecek ve ilk defa oyuna girdiğinizde size oyun hakkında genel bir bilgi verecek kısa bir tanıtım yazısı sunacağız.

 

1. Karakter Yaratma

 

Oyuna girdikten sonra bir karakter oluştur ve istediğin bir isim seç. Yarattığın Karakter seni temsil eder , bu yüzden oyuncular karakter isimlerini kişiselleştirir. Lütfen karaktarler için yasak kelimelerin kullanılmaması gerektiğini unutmayın!

 

2. Çaylak Görevi

 

Çaylak Görevleri oyunu çabuk öğrenmeniz için size yardımcı olan temel ve önemli sistemlerdir. Oyunda usta olmak için oyunu iyi anlamak çok önemlidir.

 

3. Kahraman Görevlendirme

Emrinde olan bir takıma ihtiyacın olacak! Mitoloji'de Savaş Puanlamanı yükseltmek için Luna, Nike ve Medusa gibi çeşitli Kahramanlar görevlendirebilirsin. Kötülükleri yok etmek ve dünyayı daha kötü felaketlerden kurtarmak için onların yardımına ihtiyacın olacak!

Kahraman görevlendirmek kolay fakat onları eğitme görevi oldukça zordur! Hangi Kahramanı görevlendireceğini, onu nasıl eğitip nasıl silahlandıracağını bilmek oldukça önemlidir. Örneğin; Ön sıralarda yeterli savunma gücü yoksa, savunma gücü yüksek olan bir Kahraman görevlendirmek en iyisi olacaktır. En iyi saldırı yöntemi hayatta kalma öncülüğü üzerine kurulmalıdır!

4. Seviye Atlama

Seviye atlamak için gerekli olan EXP her seviyede artacaktır, daha zor görevlerden elde edilen EXP' ler de artacaktır. Oyundaki her etkinliğe katılmaya çalışın, özellikle Abis, Çukur ve Lonca Savaşı. Günlük etkinliklere katılarak yüksek miktarlarda EXP kazandırabilir. Ayrıca daha fazla öğeler ve kaynaklar da kazanma şansına sahip olabilirsin.

Gökhan Ç.
16 Haziran 2016 21:36

Güzel bilgiler için teşekkürler.