alexa
Mortal Kombat X
Mortal Kombat, Midway tarafından yapılan popüler bir karşılıklı dövüş oyunu. Mortal Kombat X de oyuncular ilk kez karakterin strateji ve dövüş stilini etkileyen çeşitlerden birini seçebiliyor. Mortal Kombat X satin alma isleminden sonra Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
141
İnceleme
Doruk Ö.
4 Haziran 2015 16:41

ıllardır aradığımız dövüş oyununu bulmuş olabiliriz. Kişisel olarak hiç bir zaman bir Street Fighter hayranı olmamışımdır. Benim her zaman içimde olan vahşiliği dışarı çıkaran dövüş oyunu Mortal Kombat olmuştur.

Not: İncelememizi okurken bu efsane şarkıyı kesinlikle arka planda çalmasını tavsiye ediyorum. Ayrı bir hava katıyor. Şahsen ben yazarken sürekli dinledim.

Çocukluğumuzda gittiğimiz Atari salonlarında, o aletin başına geçip oturduğumda bacaklarımın yere değmediğini ve benden yaş olarak büyük olan bir çok oyuncu arkadaşı nasıl patakladığımı dün gibi hatırlarım. Tek jeton ile ne kadar oynayabiliriz? Bunun rekorlarını kırmaya çalıştığımızı hiç unutmadım. Oyun sonrasında bu salonların kapısında dönen muhabbetlerin tadı bambaşkadır. İyi oynayan o ağabeyler bizlere anlatırken Fatality'leri, nasıl yaptıklarını bizde yapacağız diye canımız çıkardı. Neyse biz hemen oyuna dönelim. Mortal Kombat X bana göre çıkmış Mortal Kombat oyunlarının en iyisi. Açık ve net şekilde bu kadar olacağını hiç tahmin bile etmemiştim. Hatta yeni oyunun geleceğinin haberlerini aldığımda bile Mortal Kombat işte ya yine her şey aynıdır. Kol bacak kıracaksın rahatlayacaksın başka ne olabilir ki diyordum.

Cevap bulunamadı.