alexa
Mortal Kombat X
Mortal Kombat, Midway tarafından yapılan popüler bir karşılıklı dövüş oyunu. Mortal Kombat X de oyuncular ilk kez karakterin strateji ve dövüş stilini etkileyen çeşitlerden birini seçebiliyor. Mortal Kombat X satin alma isleminden sonra Steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
150
Mortal Kombat Ruhuna Fatality Yaptılar
eray ö.
24 Nisan 2015 22:55

Mortal Kombat oynaması kolay ama ustalaşması zor bir oyundur. Haliyle ustalaşmazsanız sürekli dayak yersiniz. MK9 ile birlikte oyun çok daha geniş bir kitleye ulaşınca, Ed Boon ve NetherRealm Studios çalışanlarının gözleri dolar işaretine dönüştü.

Bu yüzden, MKX’te bir sürü DLC var. Artık hikaye modunda ilerlemek için adam dövmenize gerek yok, parası neyse verip dövüşleri atlayabiliyorsunuz. Bir dövüş oyununda böyle bir özelliğin olması garip. DLC olarak alacak paranız yoksa, oyun içi para kazanıp bunu yapabilirsiniz. Haliyle, 3 saat içerisinde sadece hikaye videosunu bitirip, MKX’i tozlu raflara kaldırmak mümkün (PC’deyse ise Steam arşivinde durur).

 

Aynı mantıkla yapılmış Easy Fatalities (basit fatality’ler) sistemi de oyunda mevcut. Bu sistem ilk olarak MK: Armageddon’da gelmişti. Buradaysa iş tamamen amacından çıkmış. Krypt’te  oyun içi parayla (kazandığınız dövüşlerde veriliyor) ya da DLC alarak bu özellikleri açıyorsunuz. Şimdiye kadar içerisindeki gizemleri yetenekle çözdüğünüz bir seri olan Mortal Kombat’ın bir avuç dolar için böyle bir şey yapması serinin ruhunu öldürmüş. 
 

Cevap bulunamadı.