alexa
MotoGP 14
MotoGP 14 oyunu beklentileri karşılayacak şekilde oyuncuların karşısına çıkıyor. Özellikle çok yeni bir oyun motoruna sahip olan oyun benzersiz grafikleri ile karşınıza çıkıyor ve size gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatıyor.  MotoGP 14 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
159
Genel Bakış
eray ö.
1 Şubat 2015 16:26

Oyuncuları kışkırtmak için hazırlanan ilk videonun içerisinde yapımcı sürekli olarak gelişim gösterdiklerini ve bu senenin geçen yıla göre daha da iyi olacağı belirtiliyordu. Gerçekten öyle de olmuş. Biraz erken sızdırılan PS4 oynanış videolarıyla MotoGP 14 gerçekten ağzımızın suyunu akıtmayı başardı.

Bir önceki oyunda olduğu gibi ilk girişimizi yaparken karşımıza menülerden önce yarışçı oluşturma ekranı geliyor. Bu bölümdeki tek olumsuzluk sürücü resimlerinin sınırlı olması. İsim, nick, eldiven, bot, kask ve sürüş tarzı gibi seçimlerden sonra menü ekranına geçiş yapıyoruz. MotoGP 13’te sezon içerisinden alınmış slow-motion görüntülerin aktığı ekran oldukça hoşumuza gitmişti. Yeni oyunda da aynı sistemi sürdürmelerini beklerdik açıkçası fakat oyun içinden alınan padock görüntüleri ve detaylı motor çekimleri yansıtılmış. Aslında durumun böyle olması yapımcının grafikler konusunda kendine güvenini de gösteriyor.

Cevap bulunamadı.