alexa
MotoGP 14
MotoGP 14 oyunu beklentileri karşılayacak şekilde oyuncuların karşısına çıkıyor. Özellikle çok yeni bir oyun motoruna sahip olan oyun benzersiz grafikleri ile karşınıza çıkıyor ve size gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatıyor.  MotoGP 14 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
171
Grafikler
eray ö.
1 Şubat 2015 16:27

Grafiklerin geliştirildiğini yukarıda da belirtmiştik fakat biraz daha detaya inmekte fayda var. Yeni nesil konsolların getirdiği yüksek performans ile birlikte yapımcı bu konuda kolları biraz daha sıvamış. Modellemelerdeki detaylar hemen dikkat çekiyor. Gölgeler, jantların dönüşü, lastik üzerindeki çizgiler ve detaylar, motor üzerindeki detaylar ve sürücü modellemeleri arada bir farkın olduğunu açıkça gösteriyor. Bizde hayal kırıklığı yaratan nokta ise malesef çevresel tasarımlar oldu. Konu motorlar olduğu için belki biraz göz ardı edilebilir fakat daha iyi olmasını beklerdik açıkçası.

Grafik konusunda bir detaya daha değinmekte fayda var. Birçok platforma aynı anda geldiği için eski nesildeki performansı yeni nesile göre pek tatmin edici değil. PS4 oynanış videosunda güneşin yola yansıması göz alan nitelikteyken Xbox 360’ta durum malesef aynı değil. Fakat motor modellemelerinde pek fark yok.

Grafiklere daha yakından bakmak isteyenler için pist içerisindeyken oyunu duraklattıktan sonra “Free Camera” seçeneğine göz atabilirsiniz. Oldukça iyi bir yakınlaştırma yaparak tüm detaylara bakmanız mümkün. Motor üzerindeki logolardan tutun sürücünün bastığı ayaklıklara kadar inceleyebilirsiniz. Fren disklerine, jantlara ve lastiğin kenarındaki detaylara hayran kaldığımızı söylemeliyiz.

motogp14_incelemesi_3

Cevap bulunamadı.