alexa
MotoGP 14
MotoGP 14 oyunu beklentileri karşılayacak şekilde oyuncuların karşısına çıkıyor. Özellikle çok yeni bir oyun motoruna sahip olan oyun benzersiz grafikleri ile karşınıza çıkıyor ve size gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatıyor.  MotoGP 14 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
215
KARİYER MODU
eray ö.
1 Şubat 2015 16:41

 Oyuna başlarken oluşturduğumuz karakterimiz ile en alt segment olan Moto3 ile başlıyoruz. Önce belli yarışlar için sözleşme imzalıyor ve sezonu üç-dört yarışla kapatıyoruz. Bir sonraki sezon ise tam sene için sözleşme imzalayarak adım atıyoruz gerçek şampiyona dünyasına. İki-üç sezon sonunda ise MotoGP kategorisine kadar çıkabiliyoruz. Tabi direkt olarak en iyi takımlara giremiyoruz. Önce kendimizi göstermemiz gerekiyor. Bizi alması muhtemel takımlar arasından seçim yapıyoruz ve sonrası için hedef belirleyerek ofisimizde bekleme pozisyonuna geçiyoruz.

Ofis demişken bu bölümden de bahsedelim. Yarış takvimi, tüm haberleri ve maillerimizi kontrol ettiğimiz dokunmatik ekranımız, gardolabımız ve kimliğimiz burada bulunuyor. Yarış öncesi değişikliklerinizi buradan yapabilirsiniz, takımın sizden beklentilerini görebilirsiniz.

Cevap bulunamadı.