alexa
MotoGP 14
MotoGP 14 oyunu beklentileri karşılayacak şekilde oyuncuların karşısına çıkıyor. Özellikle çok yeni bir oyun motoruna sahip olan oyun benzersiz grafikleri ile karşınıza çıkıyor ve size gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatıyor.  MotoGP 14 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
200
Oyun modları
eray ö.
1 Şubat 2015 16:40

Yarışçı karakterimizi oluşturduktan sonra karşımıza çıkan ana menü üzerindeki seçeneklere de değinelim. “Instant Race” modu sizi direkt olarak yarışa sürüklüyor. Hiçbir seçim yapmadan direkt olarak yarışa giriyorsunuz. Moto3, Moto2 ve MotoGP kategorilerinden rastgele birisi gelebilir.

“Grand Prix” modu ise gerçekçi bir haftasonu sunuyor. Yarışmak istediğiniz sınıfı ve sürücünüzü seçtikten sonra pratik yapmak için turluyorsunuz, sonrasında sıralama turları geliyor. Yarış öncesi ısınma turlarından sonra ise gerçek yarışa dalıyorsunuz. Dolu dolu bir haftasonu ve günler arasında geçiş yapamıyorsunuz. Ya padokta oturup zamanı hızlandıracaksınız ya da piste inip hünerlerinizi sergileyeceksiniz.

“Championship” modu ise tahmin edileceği gibi komple bir şampiyona geçirmenizi sağlıyor. İstediğiniz sınıfı ve sürücüyü seçtikten sonra 18 yarışlık seride en iyi pozisyonu almak için ter dökmeniz gerekiyor.

Emre S.
7 Aralık 2016 16:17

Bu Oyun Bence Her Türlü Güzel Teşekkürler durmaplay.com