alexa
Mount Blade Warband
Mount & Blade: Warband ardı arkası kesilmeyen savaşlar tarafından parçalanmış bir diyarda, tecrübeli askerlerden oluşan ordunuzu toplayıp mücadeleye girme zamanı geldi. Mount Blade Warband satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen gönderilmektedir.
333
Oyun Hakkında Bilgi
İsimsiz Üye
28 Haziran 2015 17:48

Mount And Blade Warband Yani Ateş Ve Kılıç Türk Yapımı Bir Eski Çağ Oyunudur Oyunumuzda 6 Tane Krallık Bulunmaktadır Bunlar Rodoklar, Sarradindler, Svadyalılar, Nordlar, Kerkitler Ve Son Olarak da Vaegir Krallığı Olarak Ayrılır Bu 6 Krallıktan Birine Girerek Orda Kralınıza Sadık Bir Şekilde Görevleri Yapıp Veya Düşmanların Kalelerini, Şehirlerini, Köylerini Ele Geçirin Ve Askerleri Nerden mi Bulucaz ? Tabikide Kendi Krallığımızın Köylerinden Eğer Başka Krallıklardan Asker Alırsak Grubmuzun Morali Düşer Moral Düşmeside Grubumuzun Hızını Yavaşlatır Mesela Bir Lord Sizi Kovalıyor Eğer Askerlerinizin Morali Yüksek Olursa O Lord'dan Rahatlıkla Kaçabilirsiniz Ama Grubunuzun Morali Düşük Olur İse O Lordun Sizi Yakalama Şansı Çok Yüksektir Bir Lord İle Savaştan Çıktınız Ve Canınız Azmı ? O Zaman Kendi Krallığımızın Bir Şehirinde Veya Kalesinde Biraz Dinlenin Ama 1 Gün Karşılığı Ne Kadar Askeriniz Varsa O Kadar Para Ödersiniz Yaklaşık 7,8 Dinar Zaten Canınız Yarım İse 1 Güne Dolar Ama Canınız Baya Az İse 2,3 Güne Canınız Dolar Kendi Krallığınızımı Kurmak İstiyorsunuz O Zaman 300.400 Kişilik Bir Grup Kurup Kendi Krallığınızdan İstifa Edip Bir Herhangi Bir Krallığın Kalesine Saldırın Ve Eğer Kapışmayı .Kazanırsanız Size Krallığın İsmi Ne Olacakdır Diye Soru Sorur Oraya İstediğiniz İsmi Yazabilirsiniz Ve Tamam Dediğinizde Bir Krallığınız Olacakdır Ve Size Lordum Diyeceklerdir Lordum

Ömer Yılmaz C.
14 Temmuz 2015 13:51

Dostum sen iyi söylüyosunda 300 400 kişilik grup kurduğun zaman toplam krallıgın nerden baksan 1000 1500 tane askerı olduğu için kaleye saldırdığında krallıklada düşman olucağın için baya sakıncalı bir durum