alexa
Mstar
Mstar, referans oyunundan tamamen farklı biçimde üç boyutlu grafikler ve gelişmiş bir atmosfer ile sevenlerini karşılıyor.  Mstar Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
248
MStar Joygame nedir?
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 08:53
MStar Joygame nedir?

MStar asyada rekorlar kırdıktan sonra dünya çapında takipçileri oldukça arttı. Türkiye’de bu ülkelerden bir tanesiydi. Oyuncuların böylesi bir oyuna ihtiyaç duymasının ardından bir çok oyun firması basit çaplı tüketici (oyuncuların) isteklerinin yalnızca küçük bir kısmını karşılayacak oyunları Türkiye piyasasına dahil ettiler. Tabi ki bu durumdan yine Türk oyuncuları etkilendi. İstedikleri oyunu alamasalar dahi hayallerini gerçekleştirebilecekleri başka bir ortam yoktu.

Joygame yine bu ortamı, bu kitleyi ve bu istekleri gördü ve gerekli işlemler için düğmeye bastı. Türk oyuncularına hak ettikleri değerde bir hizmeti sunmayı görev edinen Joygame bu yaz Türk oyuncularını bomba gibi karşılayacaktır.

Tüm içeriği Türkçe olacak ve MStar’da bulabileceğiniz özelliklerin hepsi ve daha fazlası sadece Türk oyuncularının hizmetinde olacaktır.


Kolay anlaşılabilir ve rengarenk arayüzü ile oyuna hemen adapte olacaksınız.
Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz devasa bir karakter yapılandırma ekranı sayesinde, dilerseniz kendinize ya da en sevdiğiniz karakter bürünün, dilerseniz hayallerinizin de ötesinde bir kişi yaratın.
Çok kaliteli grafiklerine rağmen hemen hemen herkesin rahatlıkla oynayabileceği performansta bir oyun olacaktır.
Binlerce eşya, kıyafet, mobilya ve hatta sevdiğinize hediye edebileceğiniz evcil bir hayvan dahi bu oyunda mevcut.
Detaylı ve hiç sıkılmayacağınız, soluksuz bir hikaye sizlerle birlikte görev sistemi ile oyuna dahil edilmiş durumda.
Tamamı ile Türkçe seslendirmesi ile sizi hemen MStar dünyasına adapte edecektir.
Dükkana bir eşya almak için gittiğinizde evinize onlarca eşya ile geri dönerseniz hiç şaşırmayın çünkü binlerce ve Türk oyuncular için özenle seçilmiş eşyalar içerisinde kaybolacak ve ekonomik fiyatlar tarafında cezbedileceksiniz. 


Tipik bir dans oyunu. Klasik dans ve müzik oyunlarında olduğu gibi sadece zamanında basmanın etkili olduğu bir oyun. Şuanda tam 12 tane farklı mod var oyunda. Oyun haricinde takılabileceğiniz sosyal mekanlarda bulunuyor oyun içerisinde. Karakterinizin dış görüşünüşünü düzenlemek açısındanda çeşit oldukça fazla gibi. Şarkı sayısıda fena değil şuan için. Tabii ilerleyen zamanlarda daha fazla şarkı, kıyafet, dans pistleri ve yenilikler ekleneceğini düşünüyorum.

Oyunda beğenmediğim fazla nokta yok fakat bazı şarkılarla karakterlerin yaptığı dans ve bizim bastığımız tuşlar çok senkronsuz oluyor bu biraz göze ve kulağa hoş gelmebiliyor. Oyunda beğendiğiniz bir karakterle çift olabiliyorsunuz ayrıca. Oyundaki yaş grubu küçük olduğu için, aşağıdaki gibi komik durumlar ortaya çıkabiliyor .

Cevap bulunamadı.