alexa
NBA 2K14
NBA 2K14 Seride ilk kez Euroleague'in en iyi basketbol takımlarınıda 2K Sports ve Euroleague Basketball yapılan lisans anlaşmasına göre Turkish Airlines Euroleague'in en iyi takımlarından 14'ü NBA 2K14'da yer alacak. NBA 2K14 Steam Cd Key aldiginizda, aldiginiz Steam Cd Key'ini Steam platformu üzerinde aktif edebilir ve hemen oyunu indirebilirsiniz.
288
İnceleme 3 - Kamera açıları ile sanki gerçek bir basket maçı
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:18

Oyuncu gemek ve ut ekmek yine ok zarif NBA 2K14 Basketbol fake pas Lebron James mod hzOyuncu geçmek ve şut çekmek yine çok zarif


Mutluluğumuzun ilk kısmı tabii ki görsel kalitede yatıyor. Her oyununda olduğu gibi muhteşem bir görsellikle çıktı karşımıza NBA 2K14. Her oyuncunun tek tek modellenmesi, boy farkları, koşmalar, ani durmalar ve sıçramalar... Her şeyi ile mükemmel bir görsel şölen NBA 2K14. Onu daha da etkileyici yapan, tıpkı televizyon yayınlarında olduğu gibi, özel bir sunuma sahip olması; yani birisi oyunun başkası tarafından oynandığını görmese, kısa süreliğine de olsa televizyondaki görüntünün gerçek maça ait olduğu düşündürecek kadar kaliteli. Dediğimiz gibi farklı kamera çekimlerinin buradaki rolü büyük ki zaten oyuncu için de çok farklı bir deneyim bu. Keza maç yorumcularımız da oyuna bambaşka bir renk katıyor, heyecanı bir anda zirve noktaya taşıyabiliyorlar. Grafiklerden gözümüzü aldığımız andan sonraysa, ilk dikkatimizi çeken denge oldu. Önceki yapımlarda çok güzel şekilde oyuna yedirilmiş olan oyun dinamiklerinin, denge faktörünü çok iyi bir şekilde ayakta tuttuğunu bir defa daha deneyim etmiş olduk.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.