alexa
NBA 2K14
NBA 2K14 Seride ilk kez Euroleague'in en iyi basketbol takımlarınıda 2K Sports ve Euroleague Basketball yapılan lisans anlaşmasına göre Turkish Airlines Euroleague'in en iyi takımlarından 14'ü NBA 2K14'da yer alacak. NBA 2K14 Steam Cd Key aldiginizda, aldiginiz Steam Cd Key'ini Steam platformu üzerinde aktif edebilir ve hemen oyunu indirebilirsiniz.
239
İnceleme 5 - Grafik detaylarındaki incelik muazzam
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:22

Yeni jenerasyon konsollar iin de geliyor NBA 2K14 Basketbol fake pas Lebron James mod hzYeni jenerasyon konsollar için de geliyor

Bizim dikkatimizi çeken son büyük yenilik de oyuncular üzerinde oldu. Evet, eskiden de çok detaylıydılar ve birçok farklı harekete sahiptiler nitekim bu sefer biraz daha detaylı animasyonlara sahipler. Kaş, göz hareketlerinin o eski robot modellemelere istinaden biraz daha yumuşatıldığı hemen dikkat çektiği gibi, oyuncularımız artık sinirlerini, heyecanlarını ve mutluluklarını on kat daha fazla belli edebiliyor olmaları yine gözden kaçmayan detaylar arasında. Ek olarak, yedek oyuncuların jest ve mimiklerinin de fazlalaştığını söyleyebiliriz... Gelelim bu yılın modu olan Lebron: Path to Greatness mode'a. Burada iki farklı yol seçebiliyoruz. Dilersek Lebron James'in Heat'deki kariyerine devam ediyoruz ki adı "Heat Dynasty" ya da çok daha farklı bir yolculuğa çıkmayı tercih edip "Fantastic Journey" kısmına dalabiliyoruz. İkinci kısım bize göre çok daha deneysel ve farklı. Değişik takımlarda oynayıp, ilginç başarılara imza atmaya çalışmak keyifli. Yine de bir Jordan modu kadar eğlenceli eğil, belirtmek isteriz. Kariyer modu pek tabii yine aramızda ve oyuncu olarak kendimize yarattığımız bir karakter ile sıfırdan başlayıp, şöhret basamaklarını bir bir adımlayabiliyoruz.  

Deneyim ettiğimiz kadarı ile bazı yapay zeka sorunları haricinde, NBA 2K14 harika bir basketbol oyunu, buna şüphe yok. Yeni konsollarda da deneyim etmeyi heyecanla beklediğimiz yapıma, bakalım ilk rakip kim olacak?

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.