alexa
NBA 2K15
NBA 2K serisinin 2014 için yayınlanmış oyunu içerisinde 2013'e göre üst düzey yeniliklere rastlanmaması serinin çoğu tutkunundan olumsuz eleştirileri de beraberinde getirirken, stüdyo bu durumdan ders almış yapıda bulunarak NBA 2K15 içerisinde birbirinden özel farklılıkları oyunculara sunmayı başarmış gibi görünüyor.  NBA 2K15 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
348
Karakteriniz
eray ö.
25 Nisan 2015 12:31

Karakterinizi, adeta bir The Sims oyunu oynuyormuşçasına fazla seçenekle kişiselleştirme şansına sahip durumdasınız. En ufak ayrıntısına kadar tüm özelliklere müdahale edebiliyorsunuz ve bu kesinlikle sadece NBA 2K15'te değil, tüm spor oyunlarda olması gereken bir özellik gibi geliyor bana. Bu konuda NBA 2K15 kesinlikle büyük bir artı puan almayı kolaylıkla başarıyor. 

 

Elbette oyunda değiştirilen tek özellik bu detaylı karakter yaratma ve kişiselleştirme ekranı değil. Oyuna girdiğim anda kendimi hemen bir maça başlamış şekilde buldum. Oyunun oynanış mekanikleri, animasyonları, akıcılığı o kadar güzel bir hale getirilmiş ki ister istemez bu durumdan etkileniyorsunuz. 

Cevap bulunamadı.