alexa
NBA 2K15
NBA 2K serisinin 2014 için yayınlanmış oyunu içerisinde 2013'e göre üst düzey yeniliklere rastlanmaması serinin çoğu tutkunundan olumsuz eleştirileri de beraberinde getirirken, stüdyo bu durumdan ders almış yapıda bulunarak NBA 2K15 içerisinde birbirinden özel farklılıkları oyunculara sunmayı başarmış gibi görünüyor.  NBA 2K15 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
382
Nba 2k15 Hakkında Bilgi
Baran A.
20 Aralık 2014 14:40

Akıl Hocaları: Hangi takım için oynamak isterseniz isteyin, size işi öğreten NBA oyuncularıyla karşılaşacaksınız. Her bir takımı temsil eden NBA Oyuncuları ile seçtiğiniz takımla birlikte nasıl zekice basketbol oynanır, öğreneceksiniz.

Koç Tatmini: Yepyeni bir oynanış sistemi olarak koç tatmini oyuncuların oyunlarıyla ilgili gerçek zamanlı analiz sağlayacak. Yalnızca bir takım arkadaşı olarak değerlendirilmekle kalmayacaksınız, Koç Doc Rivers’ı tatmin etmeniz gerekecek.

Geliştirme Sistemi: Uzmanlıkların her zamankinden önemli olduğu, tamamen yenilenmiş geliştirme sistemi.

Rozetler: Oyuncular, oyununa bağlı olarak rozetler kazanacak, bronzdan gümüşe, altına ulaşabileceksiniz.

Simüle Et veya Oyna: Oyuncular, istedikleri maçları simüle edebilecekler, istediklerini oynayabilecekler. Oynadığınız takıma bağlı olarak farklı krediler kazanacaksınız.

Sponsorluklar: Mücadeleleri tamamlamak oyunculara sponsorluk anlaşmaları yapma fırsatı verecek.

Şampiyonluk: MyPark’ta şampiyonluk yüzüğünüzü sergileyebileceksiniz.

NBA 2K15, 7 Ekim tarihinde PC, Xbox 360, PS3, Xbox One ve PS4 için piyasada yerini alacak. 
eray e.
1 Ocak 2015 22:59
yararlı bilgi dostum eline saglık